Atom SQ - Najnowszy MIDI pad kontroler od PreSonus

Atom SQ - Najnowszy MIDI pad kontroler od PreSonus

11 września 2020, 08:00
Producent: PreSonus

Ostatnia, duża premiera najnowszej wersji programu Studio One nieco przyćmiła równoczesną premierę kontrolera Atom SQ od PreSonus. A to on sam zasługuje na równie dużą uwagę!

Atom SQ to desktopowy MIDI pad controller, który został specjalnie zaprojektowany do programowania linii perkusyjnych i sekwencji klipów. 16 padów ułożone zostało w klasycznym układzie step sequencera TR i może być użyte w bezpośredniej (i bardzo zaawansowanej) integracji z nowym Pattern Editorem w Studio One. I to właśnie dlatego ekipa PreSonus nazywa to urządzenie “najlepszym kontrolerem dla Studio One na rynku”. 

 

[img:1]

 

Inne funkcje to m.in. możliwy do dowolnego zaprogramowania touch-strip, przyciski transport, zestaw pokręteł, wbudowany appregiator i wysokiej rozdzielczości ekran LCD. Co ważne, Atom nie jest tylko dedykowany do Studio One. Producent oferuje także rozbudowaną integrację z programem Ableton Live, i nawet dostarcza z produktem wersję Lite!  Całość zasilana jest przy pomocy portu USB (USB-C) i ze względu na swoje niewielkie rozmiary może być przenoszona w dowolne miejsce - wszędzie tam, gdzie czai się wena twórcza (a wszyscy wiemy, że to może być dosłownie wszędzie…)

Atom SQ jeszcze nie ma bezpośrednio przypisanej daty premiery, ale znana jest cena - będzie kosztował w granicach 250$ (około 950 zł).

 

[img:2]

Kontrolery MIDI USB

Studio

AKG Lyra + smartfon = studyjna jakość dźwięku?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz