Elation Professional wspiera akcję #RedAlertRESTART

Elation Professional wspiera akcję #RedAlertRESTART

8 września 2020, 09:00
Producent: Elation

Dla milionów profesjonalistów pracujących w branży eventowej w USA, akcja #WeMakeEvents #RedAlertRESTART #ExtendPUA z 1 września była zbiorowym wołaniem o pomoc, nawołującym Kongres Stanów Zjednoczonych o uchwalenie ustawy RESTART (S. 3814) i rozszerzenie PUA (Pandemic Unemployment Assistance) tak szybko, jak to możliwe.

Firma Elation wraz z partnerami była dumna z bycia częścią tej doniosłej inicjatywy, za sprawą której zostały oświetlone na czerwono budynki, obiekty i konstrukcje i która miała na celu zwrócić uwagę na trudną sytuację branży eventów i potrzebę natychmiastowego wsparcia finansowego.

 

[img:1]

 

Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do niesamowitego sukcesu dzisiejszego wieczoru. Jestem taki dumny!. Dzisiaj potwierdziło się dla mnie to, co wiedziałam już w głębi serca od dawna, że mam szczęście pracować w najbardziej niesamowitej branży z niesamowicie utalentowanymi, życzliwymi i hojnymi ludźmi. Nasza branża wróci i dzisiejszy wieczór udowodnił mi, że z czasem wrócimy silniejsi niż kiedykolwiek! Nie można już dłużej nas ignorować i jestem pewien, że właściwi ludzie to zauważą. Ale nasze działania na tym się nie skończą. Musimy naciskać na naszych urzędników i jak najszybciej otrzymać dodatkowe środki pomocy, aby uniknąć dalszych cierpień finansowych i psychicznych. Razem jesteśmy zwycięską drużyną i razem przetrwamy tę burzę.

Eric Loader - Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Elation

 

Oto tylko niektóre z wielu miejsc, które we wtorek wieczorem dzięki firmie Elation zmieniły się w czerwone pomniki dla branży rozrywkowej:

 
 • The Shell, San Diego, Kalifornia: nowa plenerowa sala koncertowa San Diego Symphony w Zatoce San Diego oświetlona za pomocą 47 paneli Paladin Panels dostarczonych przez JRLX.
 • Copley Symphony Hall, San Diego, Kalifornia: rezydencja San Diego Symphony oświetlone Paladin Panel.
 • Chase Center on the Riverfront, Wilmington, DE: oświetlone przez Light Action of Delaware przy użyciu Protron Eclypse.
 • Daniel S. Frawley Stadium, Wilmington, DE: oświetlone przez Light Action of Delaware przy użyciu Protron Eclypse.
 • Mars Music Hall, Huntsville, AL: najnowsza sala koncertowa Von Braun Centre w północnej Alabamie z pełnym zestawem Elation.
 • Barker Hanger, Santa Monica, Kalifornia: oświetlony przez Kinetic Lighting przy użyciu Elation Fuze Wash i Platinum Beam.
 • Los Angeles Memorial Coliseum, Kalifornia: oświetlone przez Kinetic Lighting.
 • 1stBank Center, Broomfield, Kolorado: oświetlone przy użyciu SixPar 200 IP i Protron Eclypse.
 • The Wharf, Orange Beach, AL: Gulf Coast: oświetlona za pomocą serii Elation Proteus 
 • Hollywood & Highland, Hollywood, Kalifornia: oświetlone przez Volts Lites przy użyciu Artiste Monet i Smarty Hybrid 
 • Gilley's Dallas, TX: kultowy kompleks rozrywkowy w Dallas oświetlony za pomocą serii Proteus.
 • Light This Productions, Grimes, IA
 

… I wiele, wiele więcej!

 

[img:2]

[img:3]

 
Ruchome głowy Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

AKG Lyra + smartfon = studyjna jakość dźwięku?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz