Arturia pokazała nowy kontroler/sekwencer KeyStep 37

Arturia pokazała nowy kontroler/sekwencer KeyStep 37

8 września 2020, 17:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

KeyStep 37 od Arturii wykracza poza 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Poszerzona funkcjonalność zachęca do muzycznej eksploracji - to kontroler, który ma inspirować.

Znana formuła KeyStep została rozszerzona. KeyStep 37 posiada 37-klawiszową klawiaturę czułą na velocity, wraz z aftertouch i podświetleniem LED RGB. Do tego jest lekki i kompaktowy. Pośrodku panelu sterowania znajdują się 4 nowe pokrętła z ekranem LED, które zapewniają natychmiastowy dostęp do nowych, inspirujących narzędzi ekspresji i dostosowywania MIDI - pełna kreatywna kontrola!

 

[img:2]

 

Nowe elementy sterujące odblokowują unikalny i ulepszony tryb Chord w KeyStep 37. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród 12 typów akordów, szeregu efektów „strunowych” i rozprowadzać głosy na złożone, czułe na velocity partie, które reagują jak instrument strunowy.

Odwzorujcie 3-oktawowy zakres klawiatury KeyStep 37 z wybraną skalą w trybie Scale. Każdy klawisz automatycznie kwantyzuje się do najbliższej nuty w wybranej skali. Uzyskajcie dostęp do wewnętrznych funkcji sprzętu i oprogramowania MIDI dzięki przypisywalnym 16 parametrom MIDI CC w 4 przełączalnych bankach. Użyjcie 4 nowych elementów sterujących, aby dostosować ustawienia w locie i zdynamizuj swoje występy.

 

[img:1]KeyStep 37 zaprojektowano z myślą o zapewnieniu kontroli. Przystępny interfejs, kompaktowa konstrukcja i wszechstronna łączność sprawiają, że ma to być idealny element centralny Waszego sprzętu - niezależnie od potrzeb. Podłączcie syntezator do wejścia / wyjścia MIDI. Kontrolujcie swoje ulubione instrumenty VST za pomocą MIDI przez USB. Użyjcie połączeń CV, gate i mod do integracji z syntezatorami modularnymi. Analogowe wejście / wyjście synchronizacji utrzymuje wszystko w czasie. A co najlepsze - używacie tego wszystkiego w tym samym czasie!

W zestawie znajduje się bezpłatna kopia Ableton Live Lite (dostępna po zarejestrowaniu produktu), czyli przystępnego pakietu do tworzenia muzyki na komputery Mac lub PC.

 

[img:3]

 

Trochę danych:

 
 • 37-klawiszowa klawiatura czuła na velocity i aftertouch
 • Wskaźniki LED RGB nad klawiaturą do śledzenia dźwięków
 • 64-krokowy sekwencer z 8 patternami
 • 8-głosowa polifonia na krok
 • Tryby nagrywania krokowego i nagrywania na żywo w trybie sekwencera
 • Opcje nagrywania mono i overdub
 • 8-trybowy arpeggiator z nowymi trybami losowymi
 • Tryb Chord oferuje 12 brzmień akordów, w tym akord zdefiniowany przez użytkownika
 • Unikalne kontrolki strum, velocity i note w trybie Chord
 • Tryb skalowania umożliwia kwantyzację klawiatury w wybranej skali
 • 5 skal do wyboru, w tym skala zdefiniowana przez użytkownika
 • 16 przypisywalnych i regulowanych kontrolek MIDI CC
 • Łączność USB, MIDI, CV i clock
 • W pakiecie Ableton Live Lite

 

[img:4]

[img:5]
 
Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

PolyBrute - potężny syntezator od Arturia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz