Aukcja dzieł sztuki "Art & Charity 2020" już jutro w P.S. TEATR

Aukcja dzieł sztuki "Art & Charity 2020" już jutro w P.S. TEATR

9 września 2020, 06:00

Już dziś, 9 września 2020 o godz. 18:00 w showroom'ie firmy P.S. TEATR, rozpocznie się doroczna letnia charytatywna aukcja dzieł sztuki "Art & Charity 2020", organizowana przez Fundację Ronalda McDonalda. Wydarzenie realizowane od ponad 10 lat, z wiernymi uczestnikami i przyjaciółmi Fundacji - w tym roku odbędzie się wirtualnie na Aukcji Dzieł Sztuki Live.

W 2020 roku celem aukcji jest zbiórka środków na ukończenie budowy drugiego w Polsce Domu Ronalda McDonalda w kampusie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dla rodziców i dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM. Dom to 25 apartamentów rodzinnych, wspólna kuchnia, salon, ale także pralnia, otoczenie zielone Domu, przestrzenie do odpoczynku.

 

[img:1]

 

Pierwszy raz w historii Domów na świecie będzie również moduł przedszkolny o nazwie WUMIK z osobnym wejściem, prowadzony przez partnera – Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pierwszy Dom wspiera od 2015 roku Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Koncepcja Domu w najbliższym sąsiedztwie szpitala jest sumą blisko 50 lat doświadczeń Domów Ronalda McDonalda na świecie.

„Dom poza domem” w czasie choroby dziecka to najważniejszy element filozofii opieki nad całą rodziną ciężko chorego malucha. W Polsce Fundacja wprowadziła ją do Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, do Szpitala Pediatrycznego WUM – pierwszego szpitala dziecięcego w Polsce w całości przyjaznego rodzinie – i do wielu innych szpitali publicznych.

 

[img:2]

 

HiFi

Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz