Nowość od Walrus Audio - Julianna, córka Julii

Nowość od Walrus Audio - Julianna, córka Julii

10 września 2020, 08:00
Producent: Walrus Audio

Walrus Julia to jeden z najbardziej cenionych chorusów na rynku. Fakt, nie opinia. Ale kto się nie rozwija ten się cofa, więc konstruktorzy z firmy Walrus postanowili wyposażyć tę udaną konstrukcję w kilka dodatków, które jeszcze bardziej poszerzają jej możliwości tonalne. 

 

 

Walrus Julianna to efekt typu chorus/vibrato, pozwalający uzyskać brzmienia od subtelnego chorusu po vibrato, wywołujące chorobę morską i wszystko co znajduje się pośrodku. Co ma do zaoferowania najnowsze dziecko inżynierów z Oklahomy

 

[img:1]

 

Funkcja Tap Tempo Control pozwala na ustalenie tempa zmiany kształtu fali LFO. Wejścia Stereo In/Out z kolei umożliwiają prace w trybach mono lub stereo. Momentary Secondary LFO Speed pozwala na tymczasowe przyspieszenie lub zwolnienie algorytmów. 

 

[img:2]

 

Za delikatne zwolnienie lub przyspieszenie parametrów odpowiada również funkcja Drift, podczas gdy opcje External Control i External Tap pozwalają na kompleksowanie obsługiwanie funkcji Julianny w czasie rzeczywistym za pomocą zewnętrznych urządzeń. 

 

[img:3]

 
Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz