Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica

Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica

11 września 2020, 09:00
Producent: Audio-Technica

Praca zdalna powinna być jak najbardziej bezproblemowa. By w pełni wykorzystać możliwości jakie oferuje home office, warto zainwestować w dobrej jakości mikrofon, który ułatwi codzienną komunikację. Obecnie bardzo częstą formą kontaktu są cyfrowe konferencje.

To kluczowe, by konwersacje on-line były skuteczne i efektywne. Niezależnie od tego, czy prowadzicie prezentację on-line czy chcecie lepiej zarządzać zdalnie swoim zespołem, urządzenia audio o wysokiej jakości zapewnią klarowną i bezproblemową komunikację. Oto lista najlepszych mikrofonów do pracy zdalnej!

 

[img:1]
Audio-Technica AT2020USB+ ze słuchawkami ATH-M20x

 

Audio-Technica AT2020USB+

AT2020USB+ to pojemnościowy, kardioidalny (kierunkowy) mikrofon USB, który sprawi, że głos podczas rozmowy czy prezentacji on-line będzie wyraźnie słyszalny. Dzięki łatwemu, intuicyjnemu połączeniu przez kabel USB, używanie AT2020USB+ jest dziecinnie proste. W zestawie z mikrofonem jest mały statyw, pozwalający na wygodne umieszczenie mikrofonu na blacie stołu. Dobrym uzupełnieniem mikrofonu są słuchawki ATH-M20x - zamknięte profesjonalne słuchawki, zapewniające dobry dźwięk i izolację od otoczenia.

 

[img:2]

Audio-Technica ATGM1-USB

 

Audio-Technica ATGM1-USB

Jeśli zależy Wam na utrzymaniu porządku w miejscu pracy, warto, żebyście wzięli pod uwagę mikrofon ATGM1-USB. Jest to pojemnościowy mikrofon kierunkowy na gęsiej szyi, który jest na tyle mały, że nie przeszkadza w codziennej pracy, zapewniając jednocześnie wysoką jakość przetwarzania głosu. ATGM1-USB to proste, wysokiej jakości rozwiązanie, które zajmuje mało miejsca.

 

[img:3]

Audio-Technica ATGM2

 

Audio-Technica ATGM2

Jeśli już macie swoje ulubione słuchawki i szukacie mikrofonu, ATGM2 może być rozwiązaniem dla Was. ATGM2 to odpinany mikrofon do telekonferencji, który zapewnia doskonałą komunikację rozmów i streamingów. Odpinana konstrukcja oferuje możliwość zamiany ulubionych słuchawek w zestaw telekonferencyjny.

 

Mikrofony Pojemnościowe Pozostałe Rejestracja mobilna Podcast i home office

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości