Tajny, telecasterowy agent od Seymour Duncan

Tajny, telecasterowy agent od Seymour Duncan

16 września 2020, 09:00
Producent: Seymour Duncan

Gdy fanatyk Telecasterów pokroju Brada ogłasza, że to jego ulubiony przetwornik do Tele to wiedz, że coś się dzieje. Secret Agent to tajniak, który pozwoli na przekształcenie poczciwego Tele w stylowego Esquiera! 

 

 

Seymour Duncan oraz Brad Paisley łączą siły przy kolejnym projekcie. Tym razem jest to przetwornik pod gryf do gitar typu Telecaster. Tajny Agent od SD ma za zadanie ukryć się za płytką maskującą, zapewniając estetykę kultowego Esquiera oraz zapewnić w pełni funkcjonalne brzmienie instrumentu, wyposażonego w dwa przetworniki. 

 

[img:1]

 

Secret Agent zbudowany został w oparciu o średniej mocy magnesy ceramiczne oraz wytwarzany jest Custom Shopie Seymour Duncan w kalifornijskiej miejscowości Santa Barbara

 

[img:2]

 
Akcesoria gitarowe Pickupy do gitary elektrycznej
Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz