Drugi odcinek #RockOutSessions już w sieci - HORRORSCOPE

Drugi odcinek #RockOutSessions już w sieci - HORRORSCOPE

14 września 2020, 09:00

Właśnie ukazał się kolejny, drugi odcinek z serii #RockOutSessions. Tym razem na żywo w studio wystapił thrash metalowy zespół - HORRORSCOPE.

 

 

#RockOutSessions, to inspirowany legendarnymi sesjami Johna Peela z Radia BBC cykl sesji typu „na żywo w studio”, który w odróżnieniu do pierwowzoru, jest cyklem zarówno w wersji audio jak i video. Pomysłodawczynią akcji jest Marta Gabriel (na co dzień wokalistka i gitarzystka grupy CRYSTAL VIPER) która wcieliła się w role producenta oraz reżysera nagrań video, natomiast za realizację i miks materiału odpowiada Rafał Kossakowski z małopolskiego Kosa Buena Studio.

Oprócz INFOMUSIC.PL partnerami #RockOutSessions są: Magazyn Top Guitar, magazyn Muzyk, Akademia Realizacji Dźwięku, agencja Helicon Metal Promotions, Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku, producent preampów Sansamp – firma Tech 21, firma ESP / LTD – producent gitar, firma KHDK – producent efektów gitarowych, oraz firma Laney Amplification – producent wzmacniaczy i kolumn gitarowych. Za logistykę akcji odpowiada agencja Gabriel Management.

 

[img:1]

 

Więcej informacji:

 

 

Zobacz także: #RockOutSessions - SHADOW WARRIOR

[img:2]

 
Gitary Elektryczne
Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz