Alesis Strike Amp 8 - Nowy wzmacniacz perkusyjny

Alesis Strike Amp 8 - Nowy wzmacniacz perkusyjny

21 września 2020, 11:00
Producent: Alesis
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Dobre nagłośnienie perkusji elektronicznej może w znaczący sposób poprawić przyjemność z jej użytkowania. Alesis w związku z tym wypuszcza na rynek nowy produkt z tego segmentu - głośnik Alesis Strike Amp 8

 [img:2]
 

Alesis Strike Amp 8 to wzmacniacz perkusyjny o mocy 2000 wat, którego budowa została oparta na 8 calowym głośniku. Dzięki takiemu zabiegowi jesteśmy w stanie skutecznie nagłośnić instrument nie tracąc na jakości brzmienia. Trapezoidalna obudowa wykonana z tworzywa sztucznego pozwala na używanie sprzętu w pionie (także na statywie) lub jako odsłuchu scenicznego. Ze względu na swoje gabaryty i design głośnik może być bez problemu przenoszony i łatwo transportowany.

 

[img:3]

 

Głośnik oferuje też trzy efekty: reverb, delay oraz chorus, a oprócz tego sprzęt został wyposażony w wejście xlr/jack z niezależnym pokrętłem głośności. Alesis Strike Amp 8 jest na pewno ciekawą alternatywą dla innych producentów głośników takich jak Yamaha czy Roland.

 

 

Nieznana jest jeszcze konkretna cena głośnika, jednak prawdopodobnie będzie on tańszy od swojego 12 calowego kolegi - Alesis Strike Amp 12. Cena tego urządzenia wynosi około 1.500 złotych.

 

[img:1]

 
Akcesoria Inne Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

HiFi

ACS1 - Symulacja wzmacniacza i kolumny od Walrus Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz