Integrated Systems Europe 2021 - nowa data 1-4 czerwiec

Integrated Systems Europe 2021 - nowa data 1-4 czerwiec

16 września 2020, 11:00

Prosto ze sztabu generalnego w Monachium otrzymaliśmy informację o zmianie daty targów ISE 2021. Największe targi rynku instalacyjnego, a przy okazji nagłośnieniowego i oświetleniowego, zaplanowane na 2-5 lutego 2021, z uwagi na pandemię zostają przełożone na 1-4 czerwiec. 

Integrated Systems Europe to najczęściej odwiedzane targi branżowe poświęcone profesjonalnym rozwiązaniom audiowizualnym i integracji systemów, na których spotykają się producenci, dystrybutorzy, integratorzy, projektanci i menedżerowie technologii z ponad 140 krajów na całym świecie. Po wielu latach w Amsterdamie, od 2021 roku targi przenoszą się do Fira de Barcelona w słonecznej Hiszpanii.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 

HiFi

Testujemy najlepsze, co Alvarez ma do zaoferowania
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz