DremTrigger - Sampler perkusyjny umieszczony w triggerze

DremTrigger - Sampler perkusyjny umieszczony w triggerze

5 października 2020, 09:00

Samplery perkusyjne stają się nieodłącznym elementem akustycznych zestawów perkusyjnych. Wszyscy ci, którzy lubią ich mniejsze wersje, powinni się bliżej przyjrzeć nowemu produktowi DremTigger.

 [img:1]

 

Założona przez perkusistę Josha Fifelskiego firma DremTrigger postawiła sobie za cel wyeliminowanie większości problemów związanych z używaniem tiggerów live. Ich najnowszy produkt ma być alternatywą dla powszechnie znanych samplerów perkusyjnych – wszystko dzięki dwóm padom umieszczonym na górze urządzenia. Wbudowana pamięć i brak potrzeby stosowania zewnętrznego modułu perkusyjnego powoduje, że urządzenie jest bardzo ciekawe i funkcjonalne.

 

[img:2]

 

DremTrigger jest wyposażony w dwa gumowe pady, w które można uderzać, aby wytworzyć jednorazowe sample lub loopy. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania dużych samplepadów, które często jest bardzo trudno odpowiednio ustawić w zestawie. Bezdotykowy wyzwalacz laserowy umieszczony na DremTrigger zapobiega przesłuchom i tłumieniu bębnów.

 

[img:3]

 

Wszystkie triggery są standardowo wyposażone w 16 GB pamięci, co umożliwia użytkownikom wprowadzanie ogromnych ilości próbek bezpośrednio do urządzenia. 

 

[img:4]

 

Cena za urządzenie wynosi 445 dolarów i jego zakup jest możliwy poprzez oficjalną stronę internetową. Niestety nie ma informacji, kiedy i czy urządzenie pojawi się w Polsce.

 

 

Akcesoria Inne

Perkusja

Perkusyjne TOP5: Gregg Bissonet - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz