Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure

Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure

25 listopada 2020, 11:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Można śmiało powiedzieć, że systemy Shure Axient Digital są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu na całej ziemi. Szereg wręcz rewolucyjnych rozwiązań i mnogość możliwych ustawień to tylko mała część tego, co pojawiło się na rynku estradowym wraz z pojawieniem się serii Axient. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał najnowszy dodatek do linii produktów, który kryje się pod nazwą AD3.

 [img:1]

 

Jest to kompaktowy transmiter dźwięku wykonany w technologii Plug-On, który można bezpośrednio podłączyć do źródła dźwięku, np. mikrofonu. Przeznaczony do wszelkich zastosowań związanych z transmisją, filmem i telewizją, które wymagają elastycznego połączenia z przewodowym mikrofonem, nowy nadajnik AD3 Plug-On Transmitter przekształca praktycznie każde źródło przewodowe w bezprzewodowe Axient Digital. Nadajnik można również podłączyć do mikrofonu typu shotgun na wysięgniku, aby zwiększyć jego mobilność na filmach i planach telewizyjnych. AD3 jest kompatybilny z odbiornikami Axient Digital AD4D i AD4Q w trybach Standard lub High Density.

 

 

Sieci nadawcze, stadiony, centra konferencyjne, teatry i hale widowiskowe wykorzystują systemy Axient Digital na porządku dziennym. Od teraz ich możliwości będą jeszcze bardziej rozszerzone, wraz z wprowadzeniem nadajnika AD3. Wtyczkowy transmiter zapewnia dziennikarzom terenowym, i inżynierom dźwięku na planie dostęp do solidnego przenośnego rozwiązania audio, które doskonale uzupełnia moc zestawów Axient Digital.

Nick Wood - starszy dyrektor ds. Produktów bezprzewodowych w Shure

 

[img:2]

 

AD3 zapewnia blokowane złącze XLR, czytelne menu wraz z wyświetlaczem OLED, a także odporną na zachlapania i kurz obudowę. W zestawie znalazł się również pokrowiec, klips na pasek, kabel USB-C. Całość obsługuje konwencjonalne baterie AA oraz akumulatorki SB900 od Shure.

 

więcej: www.shure.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

NAMM'21: Znamy zwycięzców 36. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz