Rane aktualizuje flagowy mikser Seventy-Two MKII

Rane aktualizuje flagowy mikser Seventy-Two MKII

24 września 2020, 11:00
Producent: RANE

Amerykańska firma Rane ogłosiła znaczące aktualizacje swojego flagowego miksera Seventy-Two MKII, w tym dodanie zewnętrznej regulacji napięcia crossfadera i przełączenie standardowych faderów na trzy nowe ultralekkie suwaki Mag Four.

Te udoskonalenia znacznie poprawiają wrażenia podczas korzystania z kontrolera, podczas gdy DJ-e mogą dostosowywać kontrolki parametrów tak, aby działały jako Silent Cue, Instant Doubles lub Sync. Dodatkowo rozszerzona została opcja wejścia DVS, aby teraz obejmować także wejście Aux i Phono / CD dla bardziej elastycznej konfiguracji. Pod innymi względami konstrukcja i zestaw funkcji są zgodne z oryginałem z w pełni metalową obudową i 16 padami w stylu MPC.

 
[img:2]
 

Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4.3 cala pokazuje falę dźwięku, kontrolki efektów, wybór utworu i wszystkie ustawienia użytkownika. Wewnątrz znajdują się dwa silniki Flex FX, po jednym na każdy kanał. Na pokładzie jest również złącze RCA Phono i zbalansowane złącze XLR, podwójne zbalansowane przedwzmacniacze mikrofonowe i wejścia kontrolera USB, które umożliwiają podłączenie do zestawu Rane Twelve Battle Controller. Do Seventy-Two MKII dołączone są licencje na Serato DJ Pro DVS, Pitch 'n' Time i Serato DVS Vinyl. Nowe funkcje można dodać do starszych modeli poprzez aktualizację oprogramowania układowego, a fadery Mag Four można zakupić u dystrybutorów. Oczywiście w Twelve MkII nie mogło zabraknąć tradycyjnego "interfejsu" w stylu gramofonu 12".

 

 

Użytkownik ma do wyboru dwa ustawienia momentu obrotowego, deck obsługuje prędkości talerza 33 1/3 i 45 obr./min i umożliwia kontrolę nachylenia 8/16/50% za pomocą precyzyjnego suwaka o podwójnej rozdzielczości. Przełącznik Motor Off pozwala na autentyczne efekty spowolnienia i przyspieszenia, a rozdzielczość gramofonu wynosi do jednej dziesiątej stopnia obrotu. Oprócz obsługi oryginalnego Serato DJ Pro, Twelve MkII może także współpracować z Traktorem i Virtual DJ przez USB MIDI lub DVS Audio lub ich kombinację. Dostępny jest również nowy przycisk Start / Stop. Inne zalety to nowy ekran OLED, pasek Dual Mode do wyszukiwania ścieżek i osiem wyzwalaczy Hot Cue.

 

[img:1]

 
więcej: www.rane.com
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > RANE rozwiń listę sklepów

Studio

Auto-Tune Pro 11 - nie tylko do korygowania nieczystych nutek
Więcej wiadomości