EHX Pitch Fork+ - bo dwa jest lepsze niż jeden

EHX Pitch Fork+ - bo dwa jest lepsze niż jeden

24 września 2020, 09:00
Producent: Electro-Harmonix
Dystrybucja: Music Media

To urządzenie obrosło w legendę zanim pojawiło się na rynku - Pitch Fork+ od Electro-Harmonix dostarcza tonę opcji w zgrabnym opakowaniu i urozmaici pedalboard każdego gitarzysty, chcącego wybrać się w nowe rejony tonalne. 

 [img:1]

 

Electro-Harmonix Pitch Fork+  wyposażony został w dwa moduły zmieniające wysokość dźwięku oraz 8 trybów pracy. Jeśli dodamy do tego 10 fabrycznych presetów oraz 100 miejsc na własne ustawienia, otrzymujemy tutaj poważną maszynę do podróży w soniczne szaleństwo. 

 

 

Dodatkowo, parametry urządzenia możemy kontrolować w czasie rzeczywistym za pomocą pedału ekspresji lub przełącznika nożnego. EHX Pitch Fork+  pozwala nam na transponowanie sygnału o 3 oktawy w dół lub w górę lub zmianę wysokości dźwięku o +- 99 centów. 

 

[img:2]

 
więcej: www.ehx.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Electro-Harmonix Electro-Harmonix www.ehx.com

Dystrybucja w Polsce:

Music Media

tel.: 728 469 344
tel.: 694 718 929
Godziny otwarcia:

Pon-Piątek: 10:00-18:00

adres:
Ozimska 184 45-327 Opole

Sklepy muzyczne > Electro-Harmonix rozwiń listę sklepów

Limitowana wersja '59 LP od Epiphone
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz