Reason Lite bezpłatnie w najnowszym wydaniu Plugin Collective

Reason Lite bezpłatnie w najnowszym wydaniu Plugin Collective

24 września 2020, 10:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Wrzesień to dla wielu koniec wakacji i powrót do pracy. A czym jest dla muzyków? Nową ofertą Plugin Collective! Tym razem jest to naprawdę bogactwo instrumentów i efektów. Od 21 września do 19 listopada członkowie Plugin Collective mogą pobrać Reason Lite za darmo!

Odchudzona wersja legendarnego Reasona, oznaczona jako Lite, pozwala wykorzystać pełen Reason Rack jako wtyczka VST3/AU/AAX w dowolnym programie DAW na komputerach Mac i PC. Wirtualny Rack mieści w sobie 19 różnych urządzeń, które możecie wykorzystać oddzielnie lub łączyć je w dowolny sposób poprzez słynny „tylni” panel Reasona, w którym odbywa się patchowanie. Kolejne urządzenia (z pośród ponad 700 dostępnych!) możesz dokupywać w sklepie Reason Studios w dowolnym momencie.

 

 

Reason Lite może też pracować jako niezależna stacja DAW, pozwalająca na sekwensowanie i edycję do 8 śladów audio i/lub MIDI, z pełnym dostępem do szafy Rack i wszystkich jej efektów.

Posiadacze interfejsów Focusrite mogą pobrać Reason Lite za darmo odwiedzając swoje konto Focusrite od 21 września do 19 listopada. Reason Lite może być ulepszony do pełnego Reasona 11 w sklepie Reason Studios za 239£, czyli o 70£ taniej niż w przypadku normalnego zakupu pełnej licencji.

 

więcej: focusrite.com
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Superlux HD572A - Dopasuj słuchawki do swojego stylu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz