RED ALERT - globalna akcja branży estradowej już dziś

RED ALERT - globalna akcja branży estradowej już dziś

30 września 2020, 12:00

Zachęcamy do okazania solidarności i wsparcia! Niech świat wydarzeń zjednoczy się i pokaże jak wiele podmiotów pozostaje nadal bez wsparcia sektorowego: artyści, producenci i organizatorzy wydarzeń, technika estradowa, producenci oraz dystrybutorzy urządzeń estradowych, obiekty kulturalne oraz wiele powiązanych osób współpracujących przy wydarzeniach kulturalnych.

Już dziś od godz. 20.00 odbędzie się globalna akcja społeczno-informacyjna. W wielu miejscach na całym świecie zaświeci RED ALERT branży wydarzeń. Dzięki łączom internetowym akcja będzie relacjonowana na żywo. Amerykańska NASA wyraziła chęć pomocy i przy sprzyjających warunkach pogodowych wykona zdjęcia oświetlonych obiektów na świecie, które zostaną wskazane przez organizatorów.

 

[img:1]

 

Organizatorzy chcą, by akcja #WeMakeEvents - Stand as One uświadomiła społeczeństwu, jak ogromna liczba osób związanych z kulturą i scenotechniką nadal pozostaje pracy. Mamy nadzieję, że światowy rozgłos trafi do rządów poszczególnych państw, do osób decyzyjnych, które mogą mieć wpływ na realne wsparcie branży kulturalnej, wydarzeń, spotkań.

 

[img:2]

 

Zachecamy do wsparcia i solidaryzowania się z kampanią! Dla zainteresowanych kilka instrukcji poniżej:

  • Każdy zainteresowany umieszcza na swoich social mediach materiały graficzne dostępne tutaj
  • Obserwujcie profil Facebook akcji dostępny tutaj
  • Nakładka na zdjęcie profilowe Facebook jest dostępna tutaj

 

Zobacz także: Pikieta „Czy Nas Widać? Czy Nas Słychać?”

[img:3]

 

HiFi

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz