RED ALERT - Polski i świata

RED ALERT - Polski i świata

1 października 2020, 10:00

Stowarzyszenie PITE po raz kolejny bije na ALARM i zwraca uwagę na los branży estradowej, która od miesięcy pozbawiona jest PRACY! Tym razem zasięg wydarzenia jest ogólnoświatowy, w wielu miejscach na świcie zabłysł RED ALERT.

Do akcji zgłosiły się kraje takie jak: USA, Australia, Bangladesz, Brazylia, Kanada, Hong Kong, Nowa Zelandia, Belgia, Niemcy, Afryka Południowa, Słowenia, Chile, Polska i wiele innych. Amerykańska NASA również wyraziła chęć pomocy i przy sprzyjających warunkach pogodowych wykona zdjęcia oświetlonych obiektów na świecie, które zostaną wskazane przez organizatorów.

W Polsce został oświetlony między innymi Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Stocznia Gdańsk, Spodek w Katowicach oraz Stadion we Wrocławiu. Akcja była relacjonowana na żywo i wszyscy liczymy, że branża
zostanie zauważona i wsparta ze strony rządowej.

 

[img:2]

[img:4]

[img:5]

[img:3]

[img:1]

 

HiFi

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz