L-Acoustics K3 - nowe wielkoformatowe źródło liniowe

L-Acoustics K3 - nowe wielkoformatowe źródło liniowe

2 października 2020, 13:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Nowe kompaktowe źródło liniowe L-Acoustics K3 zapełnia lukę pomiędzy ultrakompaktowymi zestawami liniowymi Kiva i Kara, a wielkoformatowymi „liniówkami” K2 i K1. Zaprojektowano je do użycia podczas wydarzeń live dla publiczności pomiędzy 1000 a 10000 osób i wyposażono w dedykowany system riggingowy. K3 współpracujące z najnowszą wersją oprogramowania Soundvision oraz aktualnie produkowanymi wzmacniaczami LA.

Kompaktowe źródło liniowe K3, będące dopełnieniem serii K, jest elastycznym zestawem głośnikowym, zapewniającym pokrycie dźwiękiem podczas wydarzeń średniej wielkości dla publiczności od 1000 do 10000 osób. Zaprojektowany jako prawdziwe, pełnopasmowe źródło, K3 ma wbudowane przetworniki 12”, choć w obudowach jego formatu stosuje się zazwyczaj przetworniki 10”. Dzięki mniejszym potrzebom w zakresie subwooferów i wzmacniaczy, K3 zapewnia szybką i łatwą, a przez to bardziej ekonomiczną pracę.  

 

[img:1]

 

Dwudrożna obudowa K3 zawiera wszystkie znaki szczególne serii K, które sprawiły, że jest stawiana jako referencja w technologii systemów liniowych, w tym: zoptymalizowane elementy mechaniczne zapewniające zredukowaną wagę, laminarne otwory dla mocnego i wyrównanego dołu, przetestowany w czasie i wygodny system riggingu. Wyposażona jest także w L-Acoustics Panflex – technologię oferującą cztery różne charakterystyki kierunkowości w poziomie: 70° lub 110° symetrycznie, lub 90° asymetrycznie z każdej strony. Dzięki systemowi Panflex oraz możliwości kątowania między elementami w zakresie od 0° do 10°, grono liniowe złożone z K3 może być dokładnie dostosowane do każdej geometrii publiczności.

 

 

Precyzyjnie opracowana obudowa K3 sprawia, że system dobrze wpasowuje się w miejsca o ograniczonej przestrzeni. Zaś w przypadku bardzo dużych wydarzeń, takich jak trasy koncertowe i festiwale, K3 doskonale uzupełnia większe obudowy K1 i K2. Wersja instalacyjna K3i zapewnia równie proste wieszanie, a jednocześnie wymaganą dyskrecję podczas eventów zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

 

[img:2]

 

Nasz zespół stworzył system oparty na dwóch przetwornikach 12” w formacie, i na poziomie cenowym, znanym z systemów wyposażonych w przetworniki 10”. K3 to pełnopasmowy, spójny dźwięk zagrany daleko, a przy tym kompaktowy i łatwo dostępny system, zaprojektowany z myślą o mniejszych i średnich eventach, które są głównym źródłem utrzymania większości firm z branży. To bezkompromisowe narzędzie, doskonale dostosowane do obecnych realiów rynku, które w zestawieniu z K1 i K2 zapewni spójne i skalowalne brzmienie także na eventach wielkoformatowych.

Florent Bernard - Executive Director of Application Design w firmie L-Acoustic

 

Jednocześnie z wersją koncertową zostaje zaprezentowana wersja instalacyjna K3i, która ma własny system wieszania gron i występuje w wersji białej. Istnieje możliwość pomalowania zestawów na dowolny kolor.

 

[img:3]

Systemy liniowe

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz