Zdobądź subskrypcję Adobe Premiere Rush przy zakupie mikrofonu Shure MOTIV

Zdobądź subskrypcję Adobe Premiere Rush przy zakupie mikrofonu Shure MOTIV

9 października 2020, 12:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Shure nawiązała współpracę z Adobe, aby zaoferować dwumiesięczną subskrypcję Adobe Premiere Rush klientom, którzy kupią mikrofon Shure MOTIV od 1 października do 31 grudnia tego roku.

Zaprojektowany specjalnie dla twórców mobilnych, Adobe Premiere Rush to najwyższej jakości oprogramowanie do edycji wideo, które daje użytkownikom elastyczność nagrywania i edycji profesjonalnej jakości treści wideo na urządzeniach mobilnych, gdziekolwiek się znajdują. W połączeniu z mikrofonami MOTIV twórcy mogą nagrywać profesjonalnej jakości dźwięk zaraz po wyjęciu mikrofonu z pudełka.

 

Zarejestruj zakup i odbierz subskrypcję

 

Dzięki współpracy z Adobe, klienci MOTIV mają teraz pełne możliwości edycji wideo na wyciągnięcie ręki. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Adobe Premiere Rush mogą z łatwością tworzyć profesjonalną produkcję w ruchu, oszczędzając jednocześnie cenny czas.

Paul Crognale - Starszy menedżer ds. Marketingu w dziale Musician and Consumer Audio w Shure

 

Aby zainspirować twórców treści, Shure zatrudnił profesjonalnego kamerzystę Paula Hüttemanna do wyprodukowania krótkometrażowego filmu „Dźwięki Indii i Sri Lanki”, używając wyłącznie swojego urządzenia mobilnego, zestawu Shure MV88 + Video Kit i Adobe Premiere Rush.

 

 

Połączenie MOTIV x Rush jest idealnym rozwiązaniem dla filmowców. Możesz nagrywać wspaniałe dźwięki, dostosowywać nazwy plików w aplikacji ShurePlus MOTIV i synchronizować ujęcia, aby przyspieszyć i finalizować nagrania w ruchu dzięki Adobe Premiere Rush.

Paul Hüttemann - Profesjonalny kamerzysta

 

Wielokrotnie nagradzana linia mikrofonów MOTIV firmy Shure umożliwia twórcom łatwe tworzenie wysokiej jakości dźwięku. Teraz użytkownicy mogą pobierać profesjonalną zawartość przechwyconą za pomocą MOTIV, edytować materiał bezpośrednio w Adobe Rush Premiere i udostępniać go we wszystkich mediach społecznościowych. Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych, oprogramowanie synchronizuje całą zawartość z chmurą, ułatwiając pracę na komputerach i smartfonach.

 

[img:2]

 

Do mikrofonów objętych promocją należą:

 
  • Zestaw SHURE MV88+ – przenośny zestaw do nagrywania audio i wideo zawiera cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy, statyw Manfrotto PIXI, zacisk do telefonu i uchwyt, a także kable Lightning i USB-C zapewniające wyższą kompatybilność i łączność. Po prostu dodaj telefon, aby przechwytywać treści w dowolnym miejscu.
  • Cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy MV88 – podłączony przez port Lightning w systemie iOS, MV88 nagrywa wideo z krystalicznie czystym dźwiękiem. Ten wielokierunkowy mikrofon przechyla się, obraca i jest odporny na trudne warunki, zapewniając najlepszy w swojej klasie dźwięk stereo.
  • Cyfrowy mikrofon pojemnościowy MV51 – MV51 oferuje niezrównany dźwięk w całkowicie metalowej konstrukcji z panelami dotykowymi. Odrzuć zniekształcenia i ciesz się doskonałością dźwięku w każdym środowisku.
  • Cyfrowy mikrofon pojemnościowy MV5 – MV5 zapewnia nieskazitelne nagrywanie dźwięku przez Lightning lub USB bezpośrednio na telefon komórkowy lub komputer, bez zniekształceń. Użyj predefiniowanych ustawień dla wokalu, instrumentu lub trybu płaskiego.
  • Mikrofon MVL Lavalier – kompatybilny ze smartfonami i tabletami, ten wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy łączy się z przenośnymi urządzeniami w celu przeprowadzenia wywiadów, wideografii i nie tylko z doskonałą klarownością akustyczną.

 

[img:1]

 
więcej: www.shure.pl
Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz