Ciekawe oferty: Wielkie obniżki na 75-lecie Sennheisera

Ciekawe oferty: Wielkie obniżki na 75-lecie Sennheisera

12 października 2020, 11:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser z okazji swojego 75-lecia przygotowała kolejne atrakcyjne oferty: legendarny mikrofon MD 421-II – jeden z najbardziej uznanych mikrofonów do nagrywania, występów na żywo i broadcastingu – do końca października będzie dostępny w cenie 999 zł (obniżka o ponad 40%). Z kolei studyjne słuchawki HD 200 PRO będą dostępne w promocyjnej cenie 219 zł (zamiast 319 zł) do końca roku. Te i inne aktualne promocje można sprawdzić na stronie www.sennheiser.pl/sklep/promocje.

 [img:4]

 

Ulepsz swój sprzęt

Dynamiczny mikrofon MD 421-II zapewnia wysoką wszechstronność i sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Wprowadzony na rynek w 1960 roku jako MD 421, ten klasyczny mikrofon kardioidalny zapewnia czysty, naturalny dźwięk, oferując jednocześnie skuteczne tłumienie sprzężenia zwrotnego.

Dzięki dużej membranie MD 421-II ma szerokie, podobne do rozwiązań pojemnościowych, pasmo przenoszenia w zakresie 30 - 17 000 Hz. Jest wyposażony w pięciopozycyjny przełącznik basów (od M dla muzyki do S dla mowy), co pomaga skompensować efekt bliskości w razie potrzeby i zredukować niepożądane intensywne dźwięki. Filtr można również włączy, jeśli użytkownik woli uwypukli wyższe częstotliwości, np. w przypadku gitar akustycznych lub zastosowań związanych z mową, takich jak podcasting lub streaming.

 

[img:5]

 

MD 421-II stał się również klasykiem do nagrywania wzmacniaczy gitarowych i basowych oraz perkusji - zwłaszcza tomów i bębnów basowych, ale także werbli, a nawet stosowano go jako overhead. Świetnie spisuje się również ze wszelkiego rodzaju instrumentami perkusyjnymi, dętymi blaszanymi i saksofonem, jest także często używany przez mówców i wokalistów. Z pewnością znajdzie się co najmniej jeden MD 421 w prawie każdej wypożyczalni sprzętu muzycznego, klubie muzycznym lub studiu.

 

[img:1]

 

HD 200 PRO - Szczegółowy i precyzyjny odsłuch 

Zamknięte, wokółuszne HD 200 PRO pozwalają skupić się na dźwięku, bez względu na to, czy użytkownik ćwiczy, nagrywa, gra lub monitoruje występ, czy po prostu chce posłuchać ulubionej muzyki. HD 200 PRO zapewniają dźwięk studyjny o wysokiej dynamice, jednocześnie skutecznie tłumiąc hałas otoczenia. Miękkie nauszniki i ergonomiczna konstrukcja zapewniają komfort, nawet podczas długich sesji muzycznych.

Słuchawki są wyposażone w wytrzymały kabel (2 m) ze złączem jack 3.5 mm i adapterem do gniazda 6.3 mm w zestawie.

 

[img:2]

[img:3]

 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Kompaktowe do muzyki Mikrofony Dynamiczne Słuchawki profesjonalne Słuchawki konsumenckie

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

W wieku 82 lat zmarł Wojciech Karolak.
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz