High End Systems przedstawia HPU hardware i Hog 4 OS v3.14

High End Systems przedstawia HPU hardware i Hog 4 OS v3.14

8 października 2020, 12:00

High End Systems wypuścił niedawno nowy HPU hardware dla oprogramowania Hog 4, wraz z aktualizacją do Hog 4 OS w wersji 3.14. HPU zastępuje zarówno jednostkę DMX Processor 8000 (DP8K), jak i Rack Hog 4 nowoczesną jednostką 2U do montażu w szafie rack. Procesor ten może działać w trybie konsoli lub w trybie procesora o pojemności 64 Universów.

Nowe oprogramowanie Hog 4 OS v3.14 zawiera kilka ulepszeń w funkcjonalności oraz poprawki błędów. Nowa struktura patchowania pozwala użytkownikom na przypisanie urządzeń do wewnętrznych Universów, które następnie są mapowane na wyjścia na konsolach, DP8K, jednostkach Widgets i Gadget II, sACN i / lub ArtNet. Poszczególne patche universów mogą być mapowane na wiele wyjść i mogą być przenoszone z jednego wyjścia do drugiego bez klonowania Universów.

 

[img:1]


Dostosowane skróty klawiaturowe zwiększają możliwości mapowania klawiszy, dzięki którym programowalne klawiatury USB działają płynniej. Wreszcie, sterowanie suwakami i koderami za pomocą OSC / MIDI jest teraz dostępne dla wszystkich użytkowników posiadających konsolę lub system Hog 4 PC wyposażony w Hog-Net - zniesiono wymóg podłączenia odpowiedniego sprzętu.

High End Systems wprowadził również dwie zmiany sprzętowe w Hog. Konsola Road Hog 4-21 w porównaniu do Road Hog 4 posiada nową płytą główną i 21,5-calowy wyświetlacz HD. Aktualizacja Road Hog 4-21 rozszerza możliwości konsoli o połączenie za pomocą podwójnego display portu zewnętrznych monitorów lub ekranów dotykowych. Ponadto HedgeHog 4X staje się jedynym członkiem gamy produktów HedgeHog, z pełnymi możliwościami sieciowymi Hog 4, podwójnym display portem dla zewnętrznych monitorów lub ekranów dotykowych oraz sześcioma liniami wyjściowymi. HedgeHog 4 przechodzi na emeryturę w tej wersji, ale nadal jest wspierany przez High End Systems, podobnie jak wszyscy członkowie rodziny Hog 4.

 

[img:2]

 

Wersja oprogramowania 3.14 zapewnia nową elastyczność patchowania, o którą prosili użytkownicy od dawna. Użycie kolejnych liczb do numeracji Universów jest bardziej zgodna z tym, jak wizualizatory i inne aplikacje reprezentują patchowanie, co ułatwi wgranie patcha z listy do konsoli. Ponadto możliwość prostego ponownego przypisania spachowanych Universów z jednego wyjścia do drugiego ułatwia zarządzanie dużymi lub ewoluującymi systemami. A HPU zapewnia rodzinie urządzeń możliwość rozbudowy systemu i tworzenia kopii zapasowych w niewiarygodnej cenie.

Sarah Clausen -  Senior Product Manager

 

Sterowniki Scena

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości