Waves SuperRack - do końca roku upgrade za $200

Waves SuperRack - do końca roku upgrade za $200

13 października 2020, 12:00
Producent: Waves DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Polsound we współpracy z firmami Waves i DiGiCo przedłuża promocję na Upgrade oprogramowania MultiRack do SuperRack dla swoich klientów. Oferta obowiązuje wyłącznie do końca grudnia tego roku i pozwala zaoszczędzić 399 dolarów.

SuperRack to oprogramowanie, które pozwala inżynierom dźwięku i transmisji live przetwarzać do 64 kanałów audio przez maksymalnie 512 instancji wtyczek Waves z prawie zerowym opóźnieniem. SuperRack jest wyjątkowy, ponieważ daje wiele swobody w sposobie zarządzania i korzystania z wtyczek, ale zanim przejdziemy dalej, ważne jest, aby zrozumieć koncepcję SoundGrid i spojrzeć na sprzęt, który pozwala nam na żywo używać wtyczek z bardzo małym opóźnieniem.

 

 

Urządzenia sprzętowe, które składają się na sieć SoundGrid, pozwalają systemowi na przetwarzanie wtyczek na dedykowanym komputerze (zwanym również serwerem SoundGrid), przy jednoczesnym zachowaniu grafiki i przetwarzania aplikacji na komputerze hosta. Konfiguracja sieci audio-over-ethernet znacznie zwiększa liczbę wtyczek, eliminuje opóźnienia i umożliwia umieszczenie hosta oraz urządzeń I/O daleko od siebie w celu dostosowania do dowolnego środowiska – studia projektowe, miejsca spotkań na żywo, domy modlitwy, złożone sieci A/V oraz obiekty komercyjne.

Upgrade'u oprogramowania MultiRack do SuperRack można teraz dokonać za $200 (cena regularna to $599). Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.

 

[img:1]

 
więcej: www.waves.com
Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz