Warszawski Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina wybrał konsoletę SSL System T

Warszawski Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina wybrał konsoletę SSL System T

15 października 2020, 10:00
Producent: Solid State Logic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Warszawski Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina to miejsce o najszerszej ofercie edukacyjnej w Polsce. Uniwersystet to jednocześnie jeden z najprężniej działających ośrodków edukacji muzycznej w Europie.

Planując modernizację sal kinowych i reżyserek uczelnia chciała postawić na nowe technologie i możliwość ich wykorzystania w szerokiej skali. Reżyserka studia została wyposażona w najnowsze rozwiązanie AOIP DANTE do miksowania dźwięku przestrzennego SSL System T. Konsoleta zdolna na obsługę wszystkich aktualnych formatów dźwięku i dodatkowo pracująca w technologii IP co pozwala na łatwe połączenia wszystkich pomieszczeń studyjnych w budynku.

 

[img:1]

 

Oprócz ważnych aspektów dźwięku przestrzennego w reżyserce i sali kinowej wyposażonej w system nagłośnienia Dolby Atmos oraz komunikacji po protokołach DANTE i AES67 konsoleta ma jeszcze jedną ważną dla uczelni zaletę. Pełna współpraca z programami DAW, w tym przypadku z programem Avid ProTools. Kontrola z poziomu konsolety oraz pełna wymiana (odczyt i zapis) automatyki miksów to najbardziej elastyczne rozwiązanie obecne na rynku.

 

[img:2]

 

UMFC edukuje nie tylko przyszłych instrumentalistów czy teoretyków muzyki, ale prowadzi także zajęcia z estetyki dźwięku w filmie, historii filmu czy spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Teraz dzięki nowo zainstalowanym urządzeniom w budynku uczelni będzie można przesyłać sygnały dźwiękowe z Sali Koncertowej i pozostałych sal kameralnych na żywo oraz nagrywać kompozycje wykorzystując technologię dźwięku Immersive Sound.

 

[img:3]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Solid State Logic Solid State Logic www.solidstatelogic.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Solid State Logic rozwiń listę sklepów

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz