Friedman Twin Sister - brytyjskie brzmienie w wersji deluxe

Friedman Twin Sister - brytyjskie brzmienie w wersji deluxe

16 października 2020, 10:00
Producent: Friedman
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Friedman Twin Sister to uczta dla miłośników brytyjskiego, vintage'owego brzmienia. Dwa kanały niezwykle cenionego modelu Dirty Shirley oraz legendarna wręcz jakość produktów ze stajni Dave'a Friedmana powodują, że nie raz spotkamy ten model na scenach i w studiach nagraniowych. 

 

 

[img:1]

 

Aby w pełni zrozumieć fenomen modelu Twin Sister, musimy się cofnąć troszkę w czasie do pojawienia się na rynku modelu Dirty Shirley. Konstrukcja ta czerpała garściami z brzmień brytyjskich wzmacniaczy lampowych z lat 60-tych i 70-tych (szczególnie z modelu JTM 45 pewnej znanej firmy). Twin Sister to po prostu podwójny Dirty Shirley, gdyż oferuje dwa identyczne kanały. Biorąc jednak pod uwagę wszechstronność tego układu, można dzięki dwóm kanałom bez problemu uzyskać każde pożądane przez nas brzmienie. 

 

[img:2]

 

Podobnie jak inne konstrukcje firmy Friedman, również Twin Sister uwielbia przeróżnego rodzaju efekty (czy to wpięte na początku toru sygnałowego, czy w niezwykle transparentną pętlę efektów) oraz zachwyca jakością wykonania. Model ten dostępny będzie zarówno jako 40-wattowy head oraz jako 40-wattowe combo (z głośnikiem Celestion Creamback 1x12). 

 

[img:3]

 
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Friedman rozwiń listę sklepów

Orange Omec Teleport - Interfejs gitarowy w kostce podłogowej
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz