RCF MR - Nowe głośniki do instalacji stałych

RCF MR - Nowe głośniki do instalacji stałych

14 października 2020, 10:00
Dystrybucja: TOMMEX

Seria MR, umieszczona w obudowach z samogasnącego plastiku, zapewnia niezrównaną jakość brzmienia oraz niezawodność w każdej instalacji stałej. Głośniki wtapiają się dyskretnie w każde otoczenie, zapewniając głęboki i dynamiczny bas, łagodne średnie tony i niezwykle precyzyjną górę. Wysokiej klasy komponenty i doskonała konstrukcja akustyczna sprawiają, że seria MR jest doskonałym wyborem dla aplikacji służących do reprodukcji wysokiej jakości mowy i muzyki.

Elegancki, dyskretny projekt, połączony z doskonałymi parametrami akustycznymi, odzwierciedlają jakość dźwięku marki RCF. Seria MR ma być odpowiednim rozwiązaniem zarówno do przetwarzania mowy, jak i reprodukcji muzyki w aplikacjach biznesowych i A/V, zapewniającym głęboki i dynamiczny bas, łagodne średnie tony oraz niezwykle precyzyjną górę.

 

[img:2]

 

Umieszczona w obudowach z samogasnącego plastiku Seria MR, ma zapewniać niezrównaną jakość brzmienia oraz niezawodność w każdej instalacji stałej, w której głośniki powinny współgrać z każdym otoczeniem i dowolnym wystrojem wnętrza. Seria MR jest łatwa w instalacji, a znajdujący się w komplecie oraz opcjonalny osprzęt, zwiększa elastyczność montażu naściennego.

Wysokiej klasy komponenty i precyzyjny pod względem akustycznym projekt, sprawiają, że Seria MR jest doskonałym wyborem do przetwarzania mowy i reprodukcji muzyki we wszelkich zastosowaniach A/V. Seria została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji w barach i restauracjach, w sektorze hotelarstwa i gastronomii, w obiektach rekreacyjno-wypoczynkowych, w parkach tematycznych, centrach handlowych czy w systemach odsłuchowych. Wszystkie modele wyposażono w specjalnie zaprojektowane głośniki niskotonowe z 1” cewką oraz kopułkowe głośniki wysokotonowe z cewką o średnicy 0,8”.

 

[img:1]

 

Pierwszym z oferowanych modeli jest MR 40, który wyposażony został w 4” przetwornik niskotonowy z cewką o średnicy 1” oraz neodymowy, wysokotonowy, 1” przetwornik kopułkowy z cewką o średnicy 0,8”. MR 40 przetwarza zakres od 70 Hz do 20 kHz, zapewniając 40 W mocy (@ 8 Ω), szerokie kąty pokrycia poziomego oraz pionowego: 110° x 100°, o współczynniku kierunkowości 7 i jest zdolny do wygenerowania ciśnienia akustycznego o maksymalnej wartości:108 dB.

Drugim z oferowanych modeli jest MR 40T, który pod względem akustycznym prezentuje identyczne cechy jak omówiony wcześniej MR 40, z tą jednak istotną różnicą, że model MR 40T wyposażony został w transformator pozwalający na łatwą integrację z instalacjami stałonapięciowymi 100V / 70V. Transformator udostępnia dodatkowe cztery tryby pracy: 1 – 20W / 500 omów, 2 – 10W / 1000 omów, 3 – 5W / 2000 omów i 4 – 2,5W / 4000 omów.

 

[img:3]

 

Trzecim modelem jest MR 50, który wyposażony został w 5” przetwornik niskotonowy z cewką o średnicy 1” oraz neodymowy, wysokotonowy przetwornik kopułkowy o średnicy 1”, z cewką o średnicy 0,8”. MR 50 przetwarza zakres od 60 Hz do 20 kHz, zapewniając 60 W mocy (@ 8 Ω), szerokie kąty pokrycia poziomego oraz pionowego: 110° x 100° o współczynniku kierunkowości 7 i jest zdolny do wygenerowania ciśnienia akustycznego o maksymalnej wartości:110 dB.

Ostatnim modelem z najnowszej oferty RCF, jest MR 50T. Podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych modeli (MR 40 i MR 40T), tak i w tym przypadku, model MR 50T prezentuje te same cechy akustyczne, co MR 50, a różnica między nimi polega jedynie na tym, że MR 50T wyposażony został dodatkowo w transformator, który pozwala na łatwą integrację z instalacjami stałonapięciowymi 100V / 70V, udostępniając – poza niskoimpedancyjnym – dodatkowe cztery tryby pracy: 1 – 40W / 250 omów, 2 – 20W / 500 omów, 3 – 10W / 1000 omów i 4 – 5W / 2000 omów.

 

[img:4]

 
więcej: www.rcf.it
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) www.rcf.it

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa
RTS wprowadza hybrydową stację bazową OMS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz