Basisto! Weź udział w basowym pojedynku MARK DUEL!

Basisto! Weź udział w basowym pojedynku MARK DUEL!

13 października 2020, 11:00
Producent: Markbass

Jesteś basistą? Lubisz wyzwania? Weź udział w basowym pojedynku MARK DUEL! Zarejestruj się wysyłając maila na adres riccardo@markbass.it, w którym podasz swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Mail o tylule "MARK DUEL" powinien być napisany w j.angielskim i należy go wysłać do 31 października 2020 roku.

Sprzęt, jakiego potrzebujesz: smartfon lub kamera, mikser, interfejs audio i szybkie połączenie internetowe. Każdego tygodnia w środę o 18:30 (od 4 listopada do 23 grudnia), na kanałach social media Markbass będzie odbywała się transmisja pojedynku z udziałem uczestników konkursu (decyduje kolejność zgłoszeń), a widzowie będą mogli głosować i wybrać zwycięzcę, który później zmierzy się z uczestnikami z kolejnych tygodni.

W każdej serii pojedynku uczestnicy będą mieli 90 sekund, by zaprezentować swoją muzykalność i umiejętności w dowolny sposób – solo, z podkładem itp. Zwycięzca każdego pojedynku otrzyma struny Markbass Strings, a laureat całego konkursu wygra przedwzmacniacz Mark Vintage Pre!

 

 

Jak to działa?

 
  • Każdy muzyk biorący udział w pojedynku Mark Duel będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w 90 sekundowym występie, albo solowym albo z podkładem
  • Zaraz po pierwszym występie, drugi uczestnik będzie miał kolejne 90 sekund na występ (o kolejności uczestnictwa decyduje kolejność zapisów)
  • Od razu po zakończeniu pojedynku zostanie uruchomiona ankieta, na której przez 3 minuty widzowie będą mogli oddawać głosy na jednego z uczestników, a zwycięzca będzie mógł stanąć w szranki z następnym uczestnikiem, albo z tym samym programem muzycznym lub też zupełnie nowym, wedle uznania. Liczba pojedynków w jednej, tygodniowej edycji zależy od ilości uczestników, którzy zarejestrują się do końca października.

 

Gitary Basowe

Gdzie kupić?

Markbass Markbass www.markbass.it

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Markbass rozwiń listę sklepów

Wielbiciele marki Sunn - NU-1 to coś dla Was!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz