Ruszają październikowe szkolenia Harman Professional University

Ruszają październikowe szkolenia Harman Professional University

13 października 2020, 10:00
Producent: JBL Crown
Dystrybucja: ESS Audio

Firma ESS Audio, dystrybutor systemów Harman w Polsce, zaprasza na online’owe warsztaty w ramach Harman Professional University. Szkolenia bardzo merytoryczne i co najważniejsze zapewniające bardzo uniwersalną wiedzę o projektowaniu systemów audio (tematyka nie tylko z portfolio grupy Harman). Webinaria prowadzone są w języku angielskim przez ekspertów branży. Pierwsze szkolenie już 13 października!

Nie zapomnij zapoznać się z nowym programem Harman Professional University. Dostęp do materiałów szkoleniowych jest teraz prostszy niż kiedykolwiek wcześniej - wiedza AV na wyciągnięcie ręki.

 

[img:1]

 

JBL | Technologia serii CBT

Termin: 13 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

Webinarium poświęcone głośnikom kolumnowym, fizycznym zasadom źródeł liniowych oraz szczegółom opatentowanej technologii JBL Constant Beamwidth. Omówiona zostanie seria i akcesoria JBL CBT oraz to, jak kolumny JBL przełamują bariery pod względem wydajności, wszechstronności i przystępności cenowej. Z pomocą kalkulatora CBT przedstawione zostanie kilka ogólnych wskazówek dotyczących projektowania JBL CBT. Webinarium dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć zastosowanie głośników kolumnowych w praktyce.

 

Weź udział

 

JBL | Zrozumieć specyfikację techniczną głośnika

Termin: 15 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

Dowiedz się jak analizować specyfikacje głośników, co oznaczają parametry kart katalogowych i jak ich używać w projektowaniu i konfiguracji systemu. Pokonaj pułapki związane z porównywaniem danych dla różnych produktów i pewnie dobieraj głośniki na podstawie ich specyfikacji.

 

Weź udział

 

JBL | Intellivox Teoria & praktyka

Termin: 20 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

Webinarium poświęcone teorii, która kryje się za aktywnym kształtowaniem wiązki w zestawach głośnikowych JBL Intellivox. Dowiecie się jak projektować i jak poprawnie wdrożyć system JBL Intellivox.

 

Weź udział

 

Crown | Zrozumieć specyfikację wzmacniaczy

Termin: 22 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

Dowiedz się jak zrozumieć podstawowe parametry wzmacniacza, jak je interpretować i jak wykorzystać w praktyce. Szczegółowo omówimy znaczenie „gwiazdek” w kartach katalogowych i pomożemy zrozumieć relacje między różnymi terminologiami.

 

Weź udział

 

Systemy napięciowe 70/100V

Termin: 27 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

W czasie webinarium organizatorzy wyjaśnią, co kryje się za pojęciem 70V/100V systemów głośnikowych, podpowiedzą jak je projektować oraz obalą niektóre z mitów związanych z tego typu nagłośnieniem.

 

Weź udział

 

Zrozumieć specyfikację DSP

Termin: 29 października 2020 – 11:30
Czas trwania: 90 minut

Dowiedz się, jak zrozumieć specyfikacje mixerów audio i procesorów DSP oraz jak je interpretować w praktycznych zastosowaniach. Wyjaśnione zostaną relacje między różnymi terminologiami, dzięki czemu będziesz świadomie podejmował/a decyzje dotyczące najważniejszych parametrów tej części toru audio.

 

Weź udział

.

Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Systemy liniowe Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Crown rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz