Focusrite Pro pokazał nowe urządzenia z serii RedNet

Focusrite Pro pokazał nowe urządzenia z serii RedNet

19 października 2020, 11:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Focusrite Pro ogłosił premierę trzech nowych urządzeń z linii RedNet. Są to nowe wersje dwóch interfejsów z serii RedNet i nowy kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Dante.

Focusrite Pro RedNet A16R MkII i D16R MkII to odpowiednio analogowe i cyfrowe interfejsy stworzone do pracy w sieci Dante. Głównym uaktualnieniem w obu modelach jest możliwość kontroli poziomów na wszystkich kanałach wyjściowych i wejściowych. Znacznie ułatwi to pracę i konfigurację urządzeń w tak skomplikowanych systemach, jakimi są sieci Audio-over-IP.

 

[img:1]

 

Z kolei RedNet R1 to kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Rednet, który pozwala na kontrolę całej gamy różnych konfiguracji wyjść odsłuchowych, od mono aż po 7.1.4 surround, w tym Dolby Atmos i wiele innych. Umożliwia również tworzenie kompletnie autorskich konfiguracji z użyciem do 12 wyjść. RedNet R1 może zostać użyty do sterowania grupami wyjść interfejsów Red i sygnałami z najróżniejszych źródeł, w tym z Pro Tools | HD i innych platform DAW, analogowych wejść i wyjść, połączeń ADAT i S/PDIF i całych ekosystemów Dante, jednocześnie i naprzemiennie.

 

[img:2]
więcej: focusrite.com
Interfejsy audio Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz