fos/4 Fresnel - nowy produkt w portfolio opraw studyjnych ETC

fos/4 Fresnel - nowy produkt w portfolio opraw studyjnych ETC

22 października 2020, 11:00
Producent: ETC
Dystrybucja: ETC

Oprawy typu Fresnel to nowość od ETC dodana do rodziny urządzeń studyjnych fos/4. Fresnele są znane od pokoleń przede wszystkim z uwagi na rozmycie plamy świetlnej, regulowany zoom i niesamowitą jasność. Jednak po wprowadzeniu LEDowych źródeł wiele produkowanych Fresneli to bardziej technologia niż piękne światło.

ETC fos/4 Fresnel łączy najbardziej pożądane cechy żarowego Fresnela i z precyzyjnym mieszanie kolorów, płynnymi przejściami i technologią LED innych profesjonalnych opraw ETC. Dzięki fos/4 otrzymujemy prawdziwy Fresnel ze źródłem LED!

 

 

Fresnel fos/4 zawiera funkcje, których można oczekiwać od standardowego Fresnela, takie jak regulacja zoomu w zakresie 15-50 stopni z przodu lub z tyłu urządzenia. Posiada też sloty na akcesoria do sterowania wiązką, takie jak barndoory i softboxy. Regulowany yoke umożliwia łatwe wyważenie oprawy po ustawieniu focusa, a optyka zapewnia jednolicie rozmytą wiązkę światła. Zdalne sterowanie i funkcje bezkontaktowe fos/4 obejmują komunikację bezprzewodową z wykorzystaniem technologii Multiverse firmy City Theatrical oraz programowanie zbliżeniowe za pomocą aplikacji Set Light firmy ETC za pośrednictwem NFC z urządzenia mobilnego.

 

[img:2]

 

Podobnie jak panel fos/4, Fresnels fos/4 są dostępne w dwóch wersjach macierzy - Lustr X8 dla pełnej gamy mieszania kolorów i Daylight HDR dla najjaśniejszej bieli. Obie ledowe matryce zawierają ciemnoczerwone diody LED dla najbardziej precyzyjnego odwzorowania odcieni skóry, tkanin i scenerii. Fresnel fos/4 generuje do 9700 lumenów, więc nie trzeba iść na kompromis w kwestii jasności.

Fos/4 Fresnel jest obecnie dostępny z siedmiocalową aperturą, a 10- i 5-calowe warianty mają być dostępne w najbliższych miesiącach. Najnowszy produkt od ETC zapewnia jasność, wysokiej jakości kolor, a to wszystko w oprawie typu Fresnel. Podobnie jak wszystkie produkty ETC, fos/4 Fresnel jest objęty pomocą techniczną ETC 24/7/365 i bezkonkurencyjną gwarancją.

 

[img:4]

 

[img:3]

 
PC, Fesnel Profilowe Naświetlacze teatralne Reflektory Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz