Demi Lovato mobilizuje do głosowania wspólnie z bratem Billie Eilish

Demi Lovato mobilizuje do głosowania wspólnie z bratem Billie Eilish

15 października 2020, 13:34

Demi Lovato prezentuje nowy utwór „Commander in Chief” nagrany we współpracy z FINNEASEM, bratem Billie Eilish. Utwór ma zachęcić fanów do głosowania w wyborach prezydenckich.[img:1]

Autorami piosenki są Demi, Julia Michaels, FINNEAS, Justin Tranter oraz Eren Cannata. W tekście słyszymy:
Zostaliśmy nauczeni za młodu / Że gdy będziemy walczyć o to, co słuszne, sprawiedliwość nie zadziała wybiórczo / Nie poddamy się, będziemy obstawać przy swoim / Wyjdziemy na ulice, kiedy ty się zabunkrujesz / Głośno i dumnie, będziemy wierzyć / Będziemy wciąż klękać, dopóki ty będziesz u władzy.Do „Commander in Chief” powstał teledysk – premiera wkrótce.

Lovato rozpoczęła 2020 singlem „Anyone”, który zaprezentowała na ceremonii Grammy. Artystkę można było oglądać także podczas finału Super Bowl LIV, gdzie zaśpiewała hymn USA. Następnie wydała utwory „I Love Me”, „I’m Ready” w duecie z Samem Smithem oraz „Ok Not To Be Ok” z Marshmello.

Demi Lovato debiutowała albumem „Don’t Forget” w 2008 i do tej pory wydała pięć płyt, w tym „Tell Me You Love Me” z 2017 z wiralowym hitem „Sorry Not Sorry”. Jej inne wielkie przeboje to między innymi „Cool for the Summer” i „Heart Attack”. Artystka ma na koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym MTV VMA, pięć People’s Choice Awards, ALMA, Latin American Music Award, GLAAD Vanguard Award oraz dwie nominacje do Grammy, cztery do Billboard Music Awards i trzy do nagrody BRIT. Demi aktywnie wspiera organizacje popularyzujące dbanie o zdrowie psychiczne.

Pop
Stachursky powraca z nowym singlem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz