Superlux HD572A - Dopasuj słuchawki do swojego stylu

Superlux HD572A - Dopasuj słuchawki do swojego stylu

22 października 2020, 08:00
Producent: Superlux

Superlux HD572A to lekkie, a zarazem solidnie wykonane słuchawki nauszne, które będą niezastąpionym kompanem podczas spacerów, a nawet dłuższych podróży.

Świetnie sprawdzą się we współpracy ze smartfonami, a także tabletami podczas oglądania filmów, lub słuchania ulubionej muzyki. Biały korpus wraz z 4-kolorowymi wkładkami sprawią, że HD572A idealne dopasują się do Twojego nastroju, własnego stylu, czy też wybranej na dany dzień stylizacji.

 

[img:1]

 

Solidne, mocne basy i jasne pasmo średnich i wysokich częstotliwości sprawiają, że słuchawki te doskonale nadają się do muzyki pop, jak i rockowej, przewyższając pod tym względem jakości dźwięku słuchawki dokanałowe.

HD572A to otwarte słuchawki nauszne o podobnej konstrukcji co modele HD572 i HD572A, z tym że zastosowana w nich wkładka została zmniejszona, a dokładniej spłaszczona. Słuchawki otwarte charakteryzują się bardziej naturalnym brzmieniem w porównaniu z ich zamkniętymi odpowiednikami, jednak nie tłumią tak doskonale dźwięków dochodzących z zewnątrz, jak i tych wychodzących ze słuchawek.

[img:2]

 

Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Webinar Genelec: Immersive Sound
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz