Sala WDK Kielce najnowszym projektem oświetleniowym P.S. TEATR

Sala WDK Kielce najnowszym projektem oświetleniowym P.S. TEATR

20 października 2020, 08:00
Producent: ETC

Nowa sala WDK Kielce to jedna z ostatnich realizacji firmy P.S. TEATR. Obiekt został wyposażony w system mechaniki scenicznej, oświetlenia scenicznego oraz instalację multimedialną i będzie służyć na cele tymczasowej siedziby Teatru Żeromskiego w Kielcach.

System mechaniczny stanowią sztankiety dekoracyjne oraz mosty oświetleniowe. Dodatkowo salę wyposażono w sztankiety do głośników. Mosty oświetleniowe oraz sztankiety głośnikowe wyposażono w kosze kablowe z pasami kablowymi, pozwalającymi na elastyczne zasilenie ruchomej belki sztankietu w instalacje zasilające oraz sygnałowe.

 

[img:1]

[img:2]

 

Sterownie mechaniki scenicznej odbywa się z dedykowanego pulpitu dotykowego z joystickiem, umożliwiając płynny ruch urządzeń. Całość systemu wyposażona w system bezpieczeństwa.

W skład systemu oświetlenia scenicznego wchodzi rozbudowana instalacja zasilająco-sterująca w oparciu o system DMX oraz przełączalne regulatory ETC pozwalające na dowolny wybór kanałów Dimmer-Switcher. Park oświetleniowy stanowią nowoczesne reflektory LEDowe uzupełnione przez sprzęt będący już w posiadaniu Teatru Żeromskiego w Kielcach.

 

[img:3]

[img:4]

 

Instalacja multimedialna jest oparta w pełni o okablowanie koncentryczne oraz Ethernet 6-tej kategorii. Sala jest przystosowana do montażu projektora oraz ekranu w kolejnym etapie zależnym od budżetu Zamawiającego. Całość systemu posiada 5-cio letnią gwarancję zapewniającą bezproblemową eksploatację.

 

[img:5]

[img:6]

 
więcej: teatr.com.pl
Reflektory Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Lampy Cameo H1 z wyróżnieniem Good Design Award 2022
Więcej wiadomości