Bosphorus Cymbals Polska poszukuje artystów do współpracy

Bosphorus Cymbals Polska poszukuje artystów do współpracy

22 października 2020, 09:00
Producent: BOSPHORUS

Niedawno pisaliśmy o pojawieniu się marki Bosphorus ponownie na naszym rynku, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Polski dystrybutor zamieścił ostatnio informację o możliwości endorsmentu. Co trzeba zrobić, aby zostać jej artystą?

 

[img:1]

 

Talerze Bosphorus nie tylko wyglądają świetnie, ale przede wszystkim brzmią zawodowo. To na pewno czynnik, który zachęca do wstąpienia w jej szeregi, a co najważniejsze - jest to już możliwe także w Polsce. 

Wszyscy, którzy chcą zostać endorserem marki Bosphorus Cymbals, mogą składać swoje aplikacje na adres:
info@dqdistribution.pl. Oczywiście bycie endorserem jest przeznaczone głównie dla tych, którzy swoją działalnością artystyczną mogą w znaczącym stopniu przyczynić się do rozpoznawalności marki. Niemniej jednak warto spróbować swoich sił.
 

[img:2]

 

Firma Bosphorus Cymbals została założona w 1996 roku przez trzech mistrzów kowalstwa talerzy: Hasana Sekera, Ibrahima Yakici i Hasana Ozdemira. Założycielami firmy byli trzej dobrzy przyjaciele, którzy dorastali w tej samej okolicy. Po 16 latach spędzonych na tym samym warsztacie odważyli się na samodzielne rozpoczęcie działalności i założenie własnej firmy. Wszystkie serie talerzy są ręcznie produkowane z najwyższej jakości stopu brązu B20, a ich uniwersalność oraz najwyższą jakość potwierdza dystrybucja w 50 krajach na całym świecie, w końcu również w Polsce.

Media społecznościowe:

 
Akustyczne Talerze

Perkusja

Co na święta? Sprawdź nasz Mikołajkowy poradnik perkusyjny
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz