Konsolety Yamaha RIVAGE PM5 i PM3 z nagrodą IBC 2020 Best of Show Award Virtual Edition

Konsolety Yamaha RIVAGE PM5 i PM3 z nagrodą IBC 2020 Best of Show Award Virtual Edition

23 października 2020, 11:00
Producent: Yamaha

Najnowsze, kompletne systemy miksowania firmy Yamaha - RIVAGE PM5 i PM3 zdobyły nagrodę IBC 2020 Best of Show Award Virtual Edition od magazynu Pro Sound News.

Wprowadzenie w 2020 roku na rynek konsolet RIVAGE PM5 i PM3 uwydatniło zamiar firmy Yamaha, aby wykorzystać zalety cyfrowych systemów miksowania RIVAGE PM do jak największej liczby różnorakich zastosowań. Wbudowana integracja Dante, elastyczne macierze routingu, potężny system processingu i skalowalność powierzchni roboczych oznaczają, że RIVAGE PM jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do miksowania dla rynków transmisji na żywo i transmisji strumieniowej. Kompaktowe rozmiary modeli PM5 i PM3 czynią je doskonałymi urządzeniami mobilnymi.

 

[img:1]

  

Biorąc pod uwagę prośby i sugestie użytkowników, kolejną kluczową zaletą systemów RIVAGE PM jest bezinwazyjne przejście ze środowiska live do broadcastowego. Jeśli nowy inżynier zna już system, którego używa, radykalnie skraca to czas i zmniejsza koszty związane z wdrożeniem.

 

Systemy RIVAGE PM5 i PM3 nie mają sobie równych na rynkach transmisji i produkcji na żywo, jeśli porównać cenę z szeregiem funkcji i znakomitych osiągów. Zdobycie nagrody IBC 2020 Best of Show Award było dla nas bardzo satysfakcjonującym uznaniem za to, jak bardzo wysłuchaliśmy potrzeb inżynierów i ciężkiej pracy, jaką zespół badawczo-rozwojowy firmy Yamaha włożył w rozwój tych systemów.

Karl Christmas - Europejski Menedżer Produktu w Yamaha Music Europe GmbH

 

[img:2]

 

Wprowadzenie PM5 i PM3 jest jak dotąd najbardziej ambitnym rozszerzeniem serii RIVAGE PM. Całość jest niesamowicie dobrze przemyślana, a dodanie nowych funkcji ułatwiających pracę użytkownikom podkreśla, w jaki sposób firma Yamaha starała się odpowiedzieć na potrzeby użytkowników końcowych. Pro Sound News gratuluje firmie Yamaha zasłużonego zwycięstwa w IBC Best of Show.

Clive Young - Dyrektor ds. Treści Pro Sound News

 

[img:3]

 

.

więcej: pl.yamaha.com
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz