B-Station2 - Naścienny panel sterowniczy od Visual Productions

B-Station2 - Naścienny panel sterowniczy od Visual Productions

28 października 2020, 07:00
Producent: Visual Productions
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Visual Productions B-Station2 to nowa wersja naściennego panelu sterowniczego z 6 przyciskami. Wszystkie przyciski w urządzeniu można łatwo skonfigurować do wysyłania wielu komunikatów sterujących za pośrednictwem protokołów DMX, UDP, OSC, Art-Net lub sACN. B-Station2 to idealne urządzenie do wyzwalania scen oświetleniowych zapisanych w kontrolerach oświetlenia tego samego producenta: CueCore2 lub LPU-2.

Wszystkie przyciski w urządzeniu B-Station wyposażone są w pierścienie LED RGB. Diody LED można dowolnie zaprogramować, aby stworzyć intuicyjny, indywiduakny panel użytkownika, na przykład wskazując, który przycisk lub scena świetlna jest aktywny, lub jaki kolor odpowiada jakiej oprawie. Komunikaty z protokołów, takich jak DMX, UDP, OSC, Art-Net lub sACN mogą być używane do sterowania sprzężeniem zwrotnym do pierścieni LED.

 

[img:1]

 

Wiele urządzeń B-Station2 może być połączonych w sieć tworząc cały system, np. w inteligentnym domu. B-Station2 również bezproblemowo integruje się z innymi urządzeniami z rodziny produktów sterujących Visual Productions, np. CueCore2, QuadCore, DaliCore, LPU-2, TimeCore i IoCore2.

W przypadku małych projektów oświetleniowych B-Station2 może być też inteligentnym, kompaktowym, kompletnym i samodzielnym sterownikiem. Wyposażony w port DMX, B-Station2 może być programowany przez interfejs sieciowy. Zawiera patch na 32 urządzenia, 6 playbacków, wiele cue, a nawet podstawowy silnik FX. Dwukierunkowy port DMX obsługuje RDM. Umożliwia to B-Station2 wykrywanie i uruchamianie urządzeń RDM.

 

[img:2]

 

B-Station2 obsługuje wiele protokołów, które są popularne wśród sprzętu AV i integracji systemów. To sprawia, że B-Station2 jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń innych firm, takich jak odtwarzacze audio, serwery multimedialne czy kontrolery programów.

Interfejs sieciowy B-Station2 umożliwia programowanie wyzwalaczy i akcji w oparciu o sygnały przychodzące z dowolnego z obsługiwanych protokołów, takich jak UDP, OSC i Art-Net. Podobnie możliwe jest wysyłanie wiadomości lub wywoływanie wewnętrznych funkcji oprogramowania w przypadku jakiegokolwiek wyzwalacza.

 

[img:3]

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

Visual Productions Visual Productions www.visualproductions.nl

Dystrybucja w Polsce:

Prolight sp. z o.o.

tel.: +48 22 648 04 07
adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Prolight sp. z o.o.

HiFi

Black Week w INFOMUSIC.PL - Sprzęt w najlepszych cenach!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz