Nowy rozdział HK Audio w Polsce pod skrzydłami nowego przedstawiciela

Nowy rozdział HK Audio w Polsce pod skrzydłami nowego przedstawiciela

20 października 2020, 14:00
Producent: HK Audio
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Mimo aktualnej sytuacji w kraju branża pro audio się nie poddaje! Mamy co prawda na rynku przetasowania związane z dystrybucją marek w Polsce, jednak każdy wie, że sytuacja wróci wkrótce do normalności i firmy nagłośnieniowe oraz muzycy będą potrzebowali narzędzi do pracy. Jak podkreśla nowy dystrybutor HK Audio w Polsce firma Lauda Audio - brakowało w ich portfolio producenta, który oferuje wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy z „półki Premium” w niezwykle korzystnych cenach. 

Prezentacja nowych produktów HK Audio miała miejsce w Gdańsku i przyciągnęła, w ograniczonej ilości ze względu na pandemię, właścicieli sklepów i firmy nagłośnieniowe. Krótki pokaz możliwości nowych rozwiązań HK Audio okazał się chyba strzałem w 10-tkę, gdyż zebrana publiczność bardzo żywiołowo dopytywała organizatorów o szczegóły. 

 

 

Firma HK Audio znana jest w Polsce, poprzedni dystrybutor firma Amtec propagował jakość tych systemów od wielu lat. Jednak w związku z nową strategią firmy, HK Audio podjęło decyzję o zmianie dystrybucji i postawiło, jak na powiedziano - "na najmocniejszych zawodników w danym kraju”. Lauda Audio posiada w swojej dystrybucji wiele marek PRO AUDIO (Clair & Brothers, Nexo, Alto, Peavey), ale jak podkreśla dyrektor handlowy Marcin Popek, HK Audio idealnie wpisuje się w ich portfolio:

 

Mamy dość duże i wieloletnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu audio, a także w instalacjach w Polsce. Szczerze powiem, że brakowało nam trochę w ofercie marki, która miałaby w tej kategorii cenowej, bardzo dobrej klasy produkty. HK Audio spełnia wszystkie nasze podstawowe założenia, są to: wspaniałe produkty, marka Premium, doskonały europejski producent, oferujący produkty w doskonałej cenie.

 

HK Audio posiada szeroką ofertę skierowaną do wielu odbiorców, od początkujących muzyków, po sale konferencyjne, eventy, skończywszy na firmach rentalowych i instalacyjnych, a to ze względu na produkty spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa IP65 oraz EN54, które pozwalają instalować je w systemach DSO. Hasłem przewodnim HK Audio jest: „Najłatwiejsza droga do najlepszego dźwięku”, co w praktyce oznaczać ma takie projektowanie i konstruowanie, aby nagłośnienie było gotowe do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Bez kłopotliwych i zaawansowanych ustawień, sprzęt ma być łatwy w obsłudze dla każdego. Oczywiście, w niektórych seriach produktowych skierowanych na rynek estradowy, HK Audio posiada zaawansowane funkcje, które są po prostu niezbędne do wystrojenia systemu, jednak w większości prostych aplikacji nagłośnienia szybkość i prostota przede wszystkim!

Na uwagę zasługuje także fakt produkcji kolumn w Niemczech. Jak nas zapewniano, producent przykłada wielką uwagę do jakości swoich produktów, przez co przygotowane są one do bezawaryjnej pracy przez wiele lat.

 

Galeria zdjęć ze spotkania w klubie Parlament w Gdańsku

  

[img:1]

[img:3]

[img:2]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:12]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

 
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HK Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

"Gigantyczne" zmagania z nagłośnieniem Junior Eurowizja 2022
Więcej wiadomości