CUE touchONE - Prosty system rezerwacji przestrzeni biurowej

CUE touchONE - Prosty system rezerwacji przestrzeni biurowej

28 października 2020, 08:00
Producent: CUE

CUE touchONE to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system rezerwacji przestrzeni biurowej. Bazuje on na pracujących w sieci panelach dotykowych w rozmiarach od 4.3" z możliwością instalacji zarówno na ścianie, jak i na biurku, przez modele 7" aż po największe warianty 10" i 12.1".

Każdy z paneli, dzięki szerokiej gamie uchwytów i akcesoriów montażowych może być zainstalowany zarówno na ścianach nośnych, ścianach działowych wykonanych z płyty gipsowo-kartonowych, ścianach modułowych, konstrukcjach aluminiowych, szklanych, a nawet na drzwiach czy szybach.

 

[img:2]

 

Użytkownicy mogą rezerwować dostępną przestrzeń biurową nie tylko wprost z panelu dotykowego, ale również z poziomu telefonu, tabletu czy komputera (dzięki współpracy z platformami Outlook, MS Office 365, MS Exchange czy google G Suite).

Ponadto do systemu można również podłączyć dodatkowy monitor (np. na korytarzu czy przy recepcji głównej), na którym goście i pracownicy będą mogli na bieżąco podglądać kompletną informację o dostępności sal, natomiast osoby administrujące obiektem otrzymają dzięki niemu dostęp do pełnej analityki i statystyki rezerwacji sal.

 

[img:1]

Multimedia Ekrany, tablice

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > CUE rozwiń listę sklepów

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz