Epiphone łączy siły z... Gibson Custom Shop!

Epiphone łączy siły z... Gibson Custom Shop!

27 października 2020, 11:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Tego jeszcze nie było! Gibson Custom Shop łączy siły z Epiphone przy limitowanej wersji 1959 Les Paul Standard. Tak wyposażonego LP w stajni Epiphone nie było już dawno. 

 

 

Epiphone 1959 Les Paul Standard to limitowana seria LP, powstała przy współpracy z Custom Shopem Gibsona, mająca na celu odwzorowanie kultowego LP z 1959 roku. "Na pokładzie" znajdziemy m.in. gibsonowskie przetworniki USA Burstbucker, potencjometry CTS oraz sposób łączenia elektroniki z lat 50-tych.

 

[img:1]

 

Pod względem lutniczym wyróżnia się klasyczny sposób łączenia gryfu z korpusem (long neck tenon), wenirowy top (AAA figured maple) oraz podstrunnica wykonana z... figowca! Profil szyjki to klasyczne ’59 Rounded “C”, a na gryfie nabito 22 progi medium jumbo

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Jacek Pióro nowym endorserem Orange Amplification
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz