JBL IRX115S - moc i łatwość użytkowania za ułamek ceny

JBL IRX115S - moc i łatwość użytkowania za ułamek ceny

27 października 2020, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

JBL zaprezentował najnowszego członka rodziny IRX. 15-calowy subwoofer IRX115S, bo o nim mowa, to kompaktowy, przystępny cenowo, niskotonowy głośnik, który ma zapewniać moc i łatwość użytkowania za ułamek ceny i rozmiaru konkurencyjnych systemów.

 

 

Najnowszy JBL IRX115S czerpie to, co najlepsze z profesjonalnych technologii touringowych, tak aby zapewnić doskonały dźwięk bez kompromisów. Wbudowany DSP pozwala dostosować optymalny punkt podziału pasma dla JBL IRX112BT oraz JBL IRX108BT. Dostępne są trzy punkty podziału – 120 Hz, 100 Hz i 80 Hz. Dodatkowo na panelu znajdziemy niezwykle przydatny przełącznik polaryzacji.

 

[img:2]
 

8-calowe głośniki IRX108BT i 12-calowe IRX112BT posiadają wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do realizacji live. Począwszy od rzeczywistych ustawień korektora i automatycznej eliminacji sprzężenia zwrotnego dbx AFS, a skończywszy na transmisji bezprzewodowej Bluetooth i Ducking (wyciszającą automatycznie muzykę, gdy wykryty będzie sygnał z mikrofonu.

Świadomi budżetu muzycy, DJ'e, prezenterzy i instruktorzy fitness mogą liczyć na wszechstronne, w pełni funkcjonalne, przenośne nagłośnienie JBL Professional z serii IRX Serii, które zapewnia wysokiej jakości dźwięk i prostą obsługę.

 

[img:1]

 

Trochę faktów:

 
 • Potężny 15-calowy głośnik niskotonowy z 3-calową cewką Voicecoil generuje płynną, szczegółową, głęboką odpowiedź niskich częstotliwości
 • Punkty crossover'a z możlwiością przestawienia na 80 Hz, 100 Hz i 120 Hz są zoptymalizowane dla głośników serii JBL IRX
 • Pasmo przenoszenia: 35 Hz - 147 Hz (-10 dB)
 • Maks. SPL: 128 dB
 • Waga: 29.65 kg
 • Moc znamionowa: 1.300 W
 • 2 wejścia XLR Combo, 2 wyjścia XLR
 • Przełącznik polaryzacji optymalizuje reakcję
 • Obudowa Bassreflex zwiększa sprawność i ogranicza zniekształcenia
 • Ergonomiczne uchwyty ułatwiają transport
 • Wzmocniona kratka oferuje solidną ochronę bez pogorszenia parametrów akustycznych
 • Wbudowane, standardowe mocowanie umożliwia integrację z IRX108BT, IRX112BT I innymi głośnikami

 

[img:3]
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz