RCF F24XR - nowy mikser analogowy już w sklepach

RCF F24XR - nowy mikser analogowy już w sklepach

28 października 2020, 09:00
Producent: RCF

RCF F 24XR to nowa, 24 kanałowa konsoleta mikserska z multi-FX i rejestracją USB. Urządzenie zasili już istniejącą serię RCF F.

F 24XR posiada 18 wejść przedwzmacniaczy mikrofonowych, 16 monofonicznych wejść liniowych, 4 stereofoniczne wejścia liniowe, multi-FX, 6 kompresorów o pojedynczym sterowaniu, nagrywanie i odtwarzanie stereo przez port USB oraz symetryczne wyjście główne (Stereo XLR + TRS). Kanały monofoniczne wyposażone są w 3-pasmowy korektor, z możliwością wyboru średnich częstotliwości, oraz 3-pasmowy dla kanałów stereo. Na pokładzie znajdziemy również 16 wewnętrznych presetów PRO DSP, dwie magistrale wyjściowe stereo, 4 aux send (2 pre, 1 pre/post, 1 post) oraz 60 mm suwaki.

 

[img:1]

 

Urządzenie umożliwia uzyskanie wysokiej jakości dźwięku w pięciu formatach od 6 do 24 kanałów. Estetyczny panel i grafika o wysokim kontraście, wysokiej jakości połączenia i łatwe trasowanie mają pozwolić na miksowanie muzyki przy minimalnej wiedzy technicznej i najlepszych efektach. Umieszczony w solidnej metalowej obudowie, każdy mikser opiera się na w pełni symetrycznej i niskoszumowej ścieżce dźwiękowej od wejścia do wyjścia, z kompresorami o pojedynczym sterowaniu w celu ograniczenia szczytów sygnału i nowocześnie brzmiącym EQ.

 

[img:2]

 

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF na temat produkcji głośników, konstrukcja obudowy z niskorezonansowej płyty wiórowej jest zgodna z wymaganiami wielu profesjonalnych inżynierów dźwięku. Niepożądane rezonanse obudowy są usuwane przy pomocy starannego projektu elektroakustycznego.

Miksery serii F wyposażone są w wysokiej jakości przedwzmacniacze z zasilaniem phantom, oferujące wysokiej jakości dźwięk i dynamikę. Dzięki osobnemu wejściu liniowemu, sygnały poziomu liniowego są mniej zaszumione niż w przypadku innych konsol. Modele F 16XR i F 12XR posiadają wejścia Hi-Z z kontrolą poziomu wejściowego dla instrumentów muzycznych, takich jak instrumenty akustyczne z przetwornikami piezoelektrycznymi - elektryczny bas lub gitary z kostkami podłogowymi.

Mikser RCF F 24XR jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie 3.280 zł brutto.

 

[img:3]

 

więcej: www.rcf.it
Analogowe Miksery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz