Dwa nowe Pocket Operatory od Teenage Engineering

Dwa nowe Pocket Operatory od Teenage Engineering

28 października 2020, 15:30
Producent: teenage engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory! Warto wspomnieć, że nie tylko Szwedzi maczali palce przy nowych "kalkulatorkach", ale także Japończycy, znani i cenieni twórcy gier - firma Capcom! Fani gier Mega Man i Street Fighter będą zadowoleni podwójnie!

W ramach małego przypomnienia, gdyby ktoś nie wiedział - Pocket Operators, to seria kompaktowych muzycznych urządzeń ze studyjną jakością brzmienia i elastycznością pod kątem tworzenia muzyki. Nadają się świetnie do produkcji w podróży, czy w plenerze, ale nie tylko. Niejedni wykrzesują z tych urządzeń naprawdę wiele nie tylko w studiu, ale i na scenie.

 

[img:2]

PO-133 Street Fighter

 

Pierwszą nowością jest PO-133 Street Fighter - to micro sampler z 40-sekundową pamięcią i wbudowanym mikrofonem. Dostarczany jest wraz z wbudowanymi efektami i samplami bazującymi na serii gier Street Fighter.

 

[img:1]

PO-128 Mega Man

 

Drugą nowością jest PO-128 Mega Man, czyli syntezator i sekwencer bazujący na serii gier Maga Man. Ten Pocket Operator pozwala także kontrolować różne parametry, efekt glide, czy tak zwane efekty punch-in, pozwalające na dodawanie wariacji w czasie rzeczywistym.

Zostań prawdziwym dźwiękowym Street Fighterem lub Mega Manem!

 

Syntezatory

Gdzie kupić?

teenage engineering teenage engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > teenage engineering rozwiń listę sklepów

Studio

Mackie Mainstream - mały, zgrabny interfejs do streamingu
Więcej wiadomości