touchONE-desk-55 & touchONE-4 - System rezerwacji biurek od CUE

touchONE-desk-55 & touchONE-4 - System rezerwacji biurek od CUE

3 listopada 2020, 09:00
Producent: CUE

Marka CUE to producent zaawansowanych rozwiązań do rezerwacji przestrzeni biurowej. W jej ofercie znajdziemy m.in. kompleksowe systemy rezerwacji biurek, w tym trzy rozwiązania do rezerwacji miejsca pracy o różnym stopniu zaawansowania skrojone według potrzeb różnych instalacji i przestrzeni.

Najprostszy sposób rezerwacji biurka to kod QR oraz aplikacja touchONE-app. Nieco bardziej zaawansowane to panel touchONE-desk-55 z przyciskami umożliwiającymi dokonanie natychmiastowego zajęcia lub zwolnienia biurka i lampką informującą o zajętości oraz wymienną etykietą. Flagowe rozwiązanie to panel touchONE-4 z ekranem dotykowym o przekątnej 4.3", lampką informującą o statusie i wbudowanym czytnikiem NFC.

 

[img:1]

CUE touchONE-desk-55

 

Każde z opisywanych rozwiązań, niezależnie od stopnia zaawansowania, współpracuje z kalendarzami Office 365 oraz MS Exchange. Dzięki temu możemy dokonywać rezerwacji przestrzeni do pracy wprost z pozycji biurka, a także będziemy informowani za pomocą kolorowego podświetlenia o zmianach w dostępności wprowadzanych w komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Zachęcamy do kontaktu z firmą Phono Media, która pomoże w doborze optymalnego rozwiązania z oferty CUE: [email protected]

 

[img:2]

CUE touchONE-4

 
Multimedia Ekrany, tablice

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > CUE rozwiń listę sklepów

HiFi

A131 & A133 - Nowe mikrofony studyjne od Audix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz