Blackstar prezentuje akustyczny wzmacniacz dla streamingowców

Blackstar prezentuje akustyczny wzmacniacz dla streamingowców

3 listopada 2020, 10:00

Jesteś gitarzystą akustycznym, który nagrywa filmiki na serwisy społecznościowe lub planuje streamować swoje występy na żywo w czasie pandemii? W takim razie Blackstar przygotował dla Ciebie combo, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy techniczne. 

 

[img:1]

 

Blackstar ACOUSTIC:CORE 30 to 30-wattowe combo, zaprojektowane z myślą o współczesnym gitarzyście akustycznym. Na pokładzie znajdziemy dwa kanały, stworzone z myślą o instrumencie akustycznym oraz mikrofonie, co czyni to urządzenie idealnym kompanem śpiewającego gitarzysty. Na wyposażeniu znajdziemy również wbudowane efekty (chorus oraz reverb) oraz łączę USB. 

 

[img:2]

 

To co wyróżnia ACOUSTIC:CORE 30 od konkurencyjnych konstrukcji to łącze TRRS, pozwalające na połączenie wzmacniacza z dowolnym urządzeniem mobilnym i streamowanie naszych występów lub nagrywanie filmików z dźwiękiem ze wzmacniacza. Biorąc pod uwagę aktualne realia koncertowo/sceniczne, firma Blackstar chyba trafiła w 10-tkę! 

 

[img:3]

 

[img:4]

 

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary akustycznej

Gitara

Trzydzieści watt nie-lampowej mocy od Bognera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz