Like a Light in the Night - Cameo ZENIT W300 rozświetla Święto Świateł w Odense

Like a Light in the Night - Cameo ZENIT W300 rozświetla Święto Świateł w Odense

2 listopada 2020, 07:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Od początku lipca do końca sierpnia mieszkańcy i turyści mogli podziwiać duńskie miasto Odense w zupełnie nowym świetle. Dwumiesięczny festiwal świateł „Odense w ciemności” oświetlił liczne budynki i przekształcił trzecie co do wielkości miasto w kraju w miejsce niezwykłych doświadczeń wizualnych. Duńska grupa RR użyła zewnętrznych lamp LED Cameo ZENIT W300 do oświetlenia architektonicznego zabytkowego kościoła klasztornego franciszkanów Graabrødre.

 [img:1]

 

Podczas poszukiwań odpowiedniego zewnętrznego reflektora do oświetlenia XIII-wiecznego budynku klasztornego, kierownicy projektu Julian Leker i Jonas Bäckström zdecydowali się na Cameo ZENIT W300. Użyli łącznie ośmiu naświetlaczy LED z certyfikatem IP65 jako opraw oświetleniowych wzdłuż dolnej części budynku i skierowali je w górę na elewację.

 

[img:2]

[img:3]

 

Leker i Bäckström zastosowali szeroką gamę ramek filtrów Cameo SnapMag o różnych kątach wiązki, aby zapewnić największy stopień elastyczności oświetlenia kościoła klasztornego Franciszkanów Graabrødre. Innowacyjna technologia SnapMag umożliwia magnetyczne zamocowanie ramek filtrów w zaledwie kilka sekund, a także demontaż reflektora.

Cameo ZENIT W300 będzie w przyszłości coraz częściej pojawiać się w mieście Odense - Grupa RR już planuje wykorzystanie zewnętrznych washy LED w nadchodzących projektach oświetlenia imprezowego i architektonicznego.

 

W projekcie wykorzystano:

  • 12  LED Cameo ZENIT W300 Outdoor

 

[img:4]

[img:5]

 
Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

Akustyczne klasyki na każdą kieszeń
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz