Topowy Wykon: Dariusz Brzozowski

Topowy Wykon: Dariusz Brzozowski

17 marca 2021, 10:00

Dzisiejszy gość jest jednym z tych perkusistów, którzy są znani tak samo dobrze w Polsce - jak i na świecie. W kwestii cięższego grania jest prawdziwym profesorem, na którym wzorują się całe rzesze muzyków. Odcinek z Daray'em naprawdę trzeba obejrzeć!

 

1. Daray - Dimmu Borgir - Serpentine Offering

Sweden Rock Festival 2012 jest wydarzeniem przyciągającym fanów cięższego grania z całego świata. Zespół Dimmu Borgir z racji swojego skandynawskiego pochodzenia był jedną z bardziej rozchwytywanych formacji podczas festiwalu. Poniższy drum cam pokazuje pracę Daray w całej okazałości.

 

 

2. SYMBOLICAL Pseudo Master-Daray-Live in Poland 2018

Podobnie jak powyższy film, mamy do czynienia z nagraniem live, tym razem z koncertu w Polsce. Wideo jest bardziej zaawansowane niż poprzednie jeśli chodzi o ujęcia perkusji, dzięki temu możemy podpatrzeć technikę rąk, jak również nóg. Nie wolno także pominąć świetnego klimatu koncertu.

 

 

3. Daray - Hunter - Armia Boga

Zespół Hunter to kultowa polska formacja trash metalowa, której członkiem jest Daray. Niezwykła energia oraz moc wypływająca z gry naszego gościa jest siłą napędową całego zespołu. Oby takie koncerty z pełną publiką wróciły do nas jak najszybciej.

 

 

4. Duet 2

Jacek Pelc oraz Dariusz Brzozowski biorąc pod uwagę gatunki jakie wykonują - to dwa zupełnie inne muzyczne światy. Dzięki temu ich duet jest czymś naprawdę świetnym, bo można w nim znaleźć dużo różnorodnego kolorytu. Jeśli ktoś uważa, że jazz i metal nie łączy za wiele, to szczególnie musi obejrzeć poniższe wideo.

 

 

5. HUNTER Imperium Uboju-live at Zabrze-Poland 2013

Ponowna obecność zespołu Hunter w naszym zestawieniu tylko świadczy o ich niesamowitej klasie, nie mówiąc o samym Darayu. Koncert w zabrzańskim CK Wiatrak zgromadził dużą publikę mogącą podziwiać naszego dzisiejszego gościa w akcji. Blasty oraz mocne gitarowe riffy to coś, co fani metalu lubią najbardziej i będą najlepszym podsumowaniem dzisiejszego odcinka.

 

 

Zobacz także:

 

 

Akustyczne

Perkusja

PORADNIK: Dynamika i akcentowanie w perkusji
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz