EB MM poszerza serię sygnowanych instrumentów J.Richardsona

EB MM poszerza serię sygnowanych instrumentów J.Richardsona

9 listopada 2020, 11:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Jason Richardson oraz Ernie Ball Music Man poszerzają swoją współpracę, czego efektem jest nowy, sygnowany instrument z serii Cutlass. Model ten, dostępny zarówno w wersji 6 jak i 7 strunowej zachwyca wykończeniem Rorschach Red Buckeye Burl i powinien zaciekawić każdego, kto szuka wygodnego, współcześnie brzmiącego instrumentu. 

 

 

[img:1]

 

Ernie Ball Music Man Artist Series: Jason Richardson 2020 Rorschach Red zbudowany został w oparciu o olchowy korpus, z pięknym topem typu  Buckeye Burl. Poddany obróbce termicznej klonowy gryf wieńczy hebanowa podstrunnica z 24 progami typu 24 medium jumbo stainless steel. Za stabilność intonacji odpowiada fabryczny mostek tremolo oraz blokowane klucze Schaller M6-IND. To co wyróżnia ten model to zapierające dech w piersiach wykończenie zwane Rorschach Red.

 

[img:3]

 

Jednak ta gitara ma nie tylko wyglądać, ale i grać. Najnowszy dodatek do serii Cutlass napędza duet fabrycznych humbuckerów (opartych o ceramiczne magnesy). Dodatkowo opcje tonalne poszerza możliwość rozłączania cewek oraz pokładowe podbicie 20dB (obie opcje dostępne pod potencjometrami push-pull). Gitara dostępne jest zarówno w wersji 6 jak i 7 strunowej

 

[img:2]

[img:4]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Jacek Pióro nowym endorserem Orange Amplification
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz