L-Acoustics prezentuje system monitoringu dousznego we współpracy z marką JH Audio

L-Acoustics prezentuje system monitoringu dousznego we współpracy z marką JH Audio

5 listopada 2020, 12:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Sygnatura brzmieniowa L-Acoustics bezpośrednio w Twoim uchu? Teraz to możliwe dzięki nowym słuchawkom dokanałowym do monitoringu IEM: Contour XO. Kup taniej z kodem od Audio Plus!

Na rynek wkracza limitowana edycja profesjonalnych słuchawek dokanałowych do monitoringu osobistego. Słuchawki Contour XO są efektem współpracy między dwiema wiodącymi na rynku pro audio, innowacyjnymi firmami: L-Acoustics oraz JH Audio. Wspólnie, pod szyldem L-Acoustics Creations, opracowały one profesjonalne słuchawki monitorowania dousznego, które cechuje wierna reprodukcja sygnatury dźwiękowej L-Acoustics z pełnym konturem w dolnym zakresie, szczegółowym środkiem i klarownością w górnym paśmie.

 

[img:1]

 

Contour XO

Słuchawki IEM Contour XO narodziły się z misji marki L-Acoustics, wyrażającej się w dążeniu do podniesienia jakości odsłuchu. Stanowią rozszerzenie zaangażowania marki w ciągłe innowacje i zapewnienie doskonałych rozwiązań audio – tym razem w produkcie przeznaczonym do osobistego użycia. Konstrukcja słuchawek Contour XO opiera się na 10 przetwornikach w układzie 3-drożnym: 4 przetwornikach dla częstotliwości niskich, 2 dla średnich i 4 dla częstotliwości wysokich. Pasmo przenoszenia słuchawek jest doskonale płaskie, ponadto są one wyposażone w podbicie pasma niskiego o 15 dB, co tworzy charakterystykę brzmieniową spójną z systemami koncertowymi L-Acoustics. Dzięki temu Contour XO przenoszą znaną sygnaturę brzmieniową L-Acoustics wprost do ucha.

Ten produkt jest przeznaczony przede wszystkim dla muzyków scenicznych, którzy nie chcą się rozstawać z brzmieniem L-Acoustics nawet wówczas, gdy nie dysponują monitorami tej marki. Ale także dla osób, które chcą, by brzmienie L-Acoustics towarzyszyło im w codziennym słuchaniu muzyki. Co więcej, Contour XO jest doskonałą platformą odsłuchu, stanowiącą wsparcie dla nadchodzącego wydania oprogramowania L-ISA oraz możliwości binauralnych.

 

[img:3]

 

Współpraca L-Acoustics z JH Audio

Obydwie firmy cechuje pasja w zakresie innowacji, bezkompromisowych doznań odsłuchu oraz niezrównane doświadczenia i referencje koncertowe. JH Audio jest branżowym liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów IEM. L-Acoustics koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości i wydajności dla najlepszych artystów. Te wartości są wspólne dla założycieli obu firm – Christiana Heila oraz Jerry’ego Harveya. Contour XO jest produktem, który niesie w sobie ponad trzydziestoletni wpływ obu panów na światową branżę pro audio.

[img:2]

 

Kup z rabatem od Audio Plus

Słuchawki Contour XO są dostępne wyłącznie w sklepie internetowym L-Acoustics eStore. Cena słuchawek to 1350 EUR / 1590 USD (bez kosztów dostawy i podatków). Skorzystaj z rabatu 10% od Audio Plus, wpisując podczas zakupu kod promocyjny: AUDPLU10. Kliknij link audioplus.pl/contour-xo i... zabierz koncert ze sobą!

 

[img:4]

 

Słuchawki Słuchawki profesjonalne Słuchawki monitorowe

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

QSC oferuje systemy dla sal konferencyjnych Zoom Rooms
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz