Ciekawe instalacje: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka

Ciekawe instalacje: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka

17 listopada 2020, 10:00

Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka mieści się w Lublinie i jest jednym z nielicznych centrów kultury, podlegających bezpośrednio placówce oświatowej - w tym przypadku Uniwersytetowi Marii Curie-Skłodowskiej.

ACK "Chatka Żaka" to miejsce, w którym odbywają się na co dzień imprezy kulturalne, koncerty, spotkania z artystami, przeglądy filmowe i teatralne. Po trwającym niemal dwa lata remoncie, Chatka Żaka działa w nowej odsłonie. Zmodernizowana została cała sala widowiskowa, która obecnie prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

 

[img:1]

[img:2]

 

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR było odpowiedzialne za dostarczenie kompletnego Systemu Projekcji Wideo (w tym projektora z wymiennymi obiektywami, ekranu mobilnego czy serwera multimedialnego) oraz Oświetlenie (oprawy oświetlenia roboczego sceny, oprawy oświetlenia widowni, oświetlenie efektowe ścian widowni wraz z kompletnym systemem sterowania oświetleniem widowni).

 

[img:3]

[img:4]

 

więcej: teatr.com.pl
Reflektory Zrealizowane instalacje

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz