Procesory BSS Audio Soundweb London w Abbey Road Studio

Procesory BSS Audio Soundweb London w Abbey Road Studio

16 listopada 2020, 12:00
Producent: BSS Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Procesory BSS Audio Soundweb London, to od wielu lat jedna z najbardziej wszechstronnych platform DSP dostępnych na rynku. Dzięki bezkompromisowej jakości toru audio, znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku instalacji rozgłoszeniowych czy sal konferencyjnych, ale także w dużo bardziej wymagających aplikacjach, które na przestrzeni czasu postaramy się Wam przybliżyć.

Pierwsza z nich to… legendarne Abbey Road Studios. To tutaj po dziś dzień tworzy się historia światowej muzyki, w szerokim znaczeniu tego słowa. Jedno z najnowszych pomieszczeń studia – The Mix Stage, służące do post produkcji muzyki filmowej, wyposażone zostało w procesory BSS Audio, będące sercem systemu odsłuchu w standardzie ATMOS / 5.1 / 7.1. Kontrola trybu pracy monitorów studyjnych realizowana jest poprzez aplikację koncernu Harman - HiQnet Motion Control, zainstalowaną na tablecie typu iPad.

 

[img:1]To ze względu na bezkompromisową jakość toru sygnałowego procesorów BSS, możliwe było zastosowanie ich w tak prestiżowym miejscu jak Abbey Road Studios. To w tym pomieszczeniu od początku jego istnienia zrealizowane zostały takie tytuły filmowe jak: Bohemian Rhapsody, American Animals czy The Hurricane Heist.

 

[img:2]

 

The Mix Stage zbiera doskonałe recenzje – sprawdźcie!

 

Nagrywając partyturę na Abbey Road, jesteś na świętym gruncie - to w pełni rekompensuje poniesione koszty. The Mix Stage wydaje się być dziełem sztuki - to tak dobre miejsce do sfinalizowania filmu, jakie tylko możesz znaleźć.

Bart Layton - Producent filmowy

 

The Mix Stage to prawdopodobnie najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek miałem przyjemność pracować, z wieloma fantastycznymi ludźmi.

Roland Heap - Montażysta ponownego nagrania, City of Lies

 

Praca w świątyni dźwięku, takiej jak Abbey Road Studios, to… coś więcej niż tylko chodzenie do pracy.

Rob Cohen - Reżyser (The Hurricane Heist)

 

Miksowanie filmu w Abbey Road Studios jest dla montażysty tym, czym dla kierowcy wyścigowego praca w Ferrari!

Andrew Stirk - Montażysta ponownego nagrania

 

więcej: bssaudio.com
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

BSS Audio BSS Audio bssaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Studio

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz