Prophecy - Nowa kolekcja gitar od Epiphone

Prophecy - Nowa kolekcja gitar od Epiphone

13 listopada 2020, 12:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Epiphone zaprezentował w tym tygodniu nową kolekcję gitar Prophecy. To prawdziwy HIT w nadchodzącym okresie 2020 roku! W skład kolekcji wchodzą dobrze znane klasyczne kształty, które pojawiły się przy okazji wiosennej kolekcji Inspired by Gibson. Są to Les Paul, SG, Flying V i Extura. W nowoczesnej formule PROPHECY od Epiphone wyglądają jak maszyny z przyszłości!

Wszystkie gitary z kolekcji wyposażone zostały w przetworniki Fishman Fluence - to absolutna nowość w Epiphone. Dostarczają one trzy różne rodzaje brzmienia: ciepłe nadające się do bluesowych ballad, ostre metalowe do ciężkiego grania oraz metaliczne jasne idealne do solówek.

 

[img:1]

 

Dodatkowo wszystkie gitary z serii zostały wyposażone w hebanowe podstrunnice, 24 progi jumbo oraz asymetryczny gryf SlimTaper dla jeszcze większej wygody i szybkości gry. Do tego uwielbiane przez gitarzystów siodełko Graph Tech NuBone i blokowane klucze Grover Rotomatic. Wszystko to sprawia, że gitary serii Prophecy przepowiadają nową, świetlaną przyszłość dla gitar elektrycznych.

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Jacek Pióro nowym endorserem Orange Amplification
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz